Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ti hogy néztek meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti hogy néztek meg egy fiút? Tetszhetem neki?

Figyelt kérdés

Eddig 3x beszéltem egy csajjal neten,és kedves volt mind végig,sokat írt,szerintem levette,hogy bejön nekem :D

Pénteken volt szülinapja,mondtam is suliban hogy,boldog szülinapot xy,és mosolyogva köszönte meg :)

Majd oda mentem hozzá,amikor a barátnőivel,volt(ugyan aznap),hogy eltudná-e ezt magyarázni,meg is tette,azt még váltottam másról vele 1-2 mondatot,és akkor is mosolygott 1-2x rám :D

Meg kell,hogy mondjam,eddig tök beszari voltam,de most rájöttem nem is gáz,oda menni ha ott vannak a barátnői,mert azok kusban voltak végig :)

Na de,előtte péntek előtt,gyakran összenéztünk,néha mosolygott is,de én nem tudok mosolyogni,egyszerűen képtelen voltam,de mostanra felóldodtam.Pénteken viszont,nem nézett konkrétan rám,de egyszer bejött a terembe,és akkor pont rám nézett,és lesütötte a szemét,majd volt ilyen,hogy láttam,hogy nagyon rövid ideig rám pillant.Meg az jellemző rá most,ha valaki aki előttem ül-felszólítják órán-hátra fordul,ránézek,ő meg azt nézi.(Így is látja nézem-e)Meg ha lehajtom a fejem,hirtelen felemelem,akkor az én irányomba nézett a szemem sarkámból látom,meg olyat is szokott,hogy jobbra néz,közben a szemét majd kiakasztotta,ahogy néz hátra..

Fb-n is felköszöntöttem,mindenkinek Köszi :)-t írt,nekem Köszi :D-t

Tudom fb hülyeség,de akkor is.

Tetszehetem neki?Így szoktátok ti is nézni a pasikat csajok? :)


2013. dec. 16. 16:56
 1/6 A kérdező kommentje:
Úgy előtte péntek előtt értelmetlen,úgy értettem,hogy a péntek előtti napokon.
2013. dec. 16. 16:58
 2/6 A kérdező kommentje:
Valamint mindig én írtam rá,és rohadt ritkán szokott fent lenni,de mióta írtam neki,gyakrabban feljön abban az időben amikor beszélgettünk neten is :D
2013. dec. 16. 16:59
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én véleményem szerint tetszel neki. Viszont eléggé úgy tűnik, hogy nagyon rágörcsölsz a dologra. Lazíts! A magabiztosság nagyon szexi... ;)

2013. dec. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is bejössz neki. Én is ilyeneket csinálok. :D 16L
2013. dec. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Egyértelmű, hajrá!! :)
2013. dec. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek! :)

Holnap megkérdezem,le tudja-e rázni barátnőit,szerdán,mert együtt végzünk akkor,és elkísérném valameddig :)

2013. dec. 16. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!