Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok. Titeked ez zavarna?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Titeked ez zavarna? Félek nagyon.

Figyelt kérdés
3-an lakunk egy házban báttyámmal és apuval.a helyzet az hogy belekezdtünk a ház felújításába és nem bírtuk befejezni.4-ből csak 1szoba használható(ott alszunk mindannyian) és a fürdő is röhejes.valahol nincs rendesen kifestve se. ha titeket egy srác ilyen otthonba vinne mit szólnátok? félek csajt hazavinni. (ha lehet sértõ válaszokat ne írjatok, így is kivágyok akadva)
2013. dec. 16. 15:14
 1/10 A kérdező kommentje:
17f
2013. dec. 16. 15:17
 2/10 anonim válasza:
ha hosszú kapcsolatot akarsz vele akkor ne vidd fel :) (nem sértésből :P)
2013. dec. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
hát mond el neki még mielőtt elvinnéd, h mi a helyzet. Engem biztos nem zavarna.
2013. dec. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

3an 1 szobában? és kinek vinnéd a csajt? vagy megosztva gondoltad?

így totál értelmetlen, kivéve ha elküldesz mindenkit otthonról

2013. dec. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nem zavarna, csak ne legyenek otthon
2013. dec. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nem tudok mit csinálni.ha kíváncsi esetleg a családra hol mutatom be?ezért kérdeztem.
2013. dec. 16. 15:22
 7/10 anonim ***** válasza:
mondd meg neki, hogy eppen felujitas van es minden csupa kosz. majd maskor, ha vegeztetek, megismeri a csaladodat. nemar, hogy ezt nem erti meg es emiatt felned kellene :)
2013. dec. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
hitel nélkül ,csak apu melózik, bratyesszal suliba járunk. kb100 éves ház bele kellett kezdeni mielõtt ránkdől.a ház állapota jó ,csak hiányos. azért szerintem jobb mint volt, de csak nem az igazi.
2013. dec. 16. 15:31
 9/10 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarna. Én felajánlanám a segítségemet is, mivel evidens hogy segítek a Pároméknak ha tudok valamiben.


Ha az elején vagytok a lánnyal, mondd el neki mi a helyzet otthon. Ez szerintem nem befolyásolja azt, hogy bemutasd a családodnak az illetőt, de olyan hogy ott alvás az nem kivitelezhető amíg mindenki egy szobában alszik. Biztosan megérti, hogy egy házat felújítani időbe telik.

2013. dec. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
kedvesek vagytok. remélem nem csak ti vagytok ilyenek.nem sok barátnőm volt, de mindig feszült voltam, az utóbbiakban már nem is foglalkoztam a lányokkal. ugy egyre nagyobb vagyok,egyre nagyobb az esély is hogy fel akarnak jönni. apu délután melózik, bratyóval nem megyek edzeni, máris van szabad délutánom. csak ne ijedjenek meg a kecótól.
2013. dec. 16. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!