Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ti alapvetően a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti alapvetően a fiútól várjátok, hogy írjon? Ti sosem szoktatok neki írni, ha tetszik is nektek?

Figyelt kérdés

Tegnap feljott a csaj aki tetszik, 22:30kor és volt egészen 0:30ig. Eddig kb. Az ment hogy vagy én, vagy ő jelentkezett ki 5-15 percekre.. Szerintetek azért csinálta, hogy nézze miatta vagyok fent? Nagyon ritkán volt fent fb-n régen, de mióta a héten írtam neki 3x azóta, többször feljon és ugyan akkor amikor beszéltünk a héten. Suliban gyakran osszenezunk, akkor mosolyog általában, de van hogy így félénken néz.. Szerintetek arra várt hogy írjak neki??

Osztálytársam mellesleg,de folyton a barátnői veszik körül,párszor kérdeztem tőle valamit,akkor mosolyogva válaszolt.Nem volt még barátja,mert ilyen "jó kislány féle" kitünő tanuló.


2013. dec. 15. 12:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Egész jól indult a leírás amíg ki nem derült hogy kocka vagy és a fakebookról van szó.
2013. dec. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha őt kérdeznéd azt mondaná ő se tudja mit akar. De titkon alig várja hogy észrevedd. Írj rá, hívd ki suli után valahova, tök mindegy hova, onnan meg már sínen vagy ha kimegy veled...
2013. dec. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintetek azért csinálta, hogy nézze miatta vagyok fent?->Bevált a terve. :D

Mindenképp írj rá rendszeresen, ha bőven válaszol, nem csak egyszavas, lerázó üzeneteket kapsz, akkor érdeklődik irántad, de fél kezdeményezni. De szerintem inkább élőben próbálkozz, milyn már, hogy chaten órákig dumáltok, suliban meg csak köszöntök egymásnak.

2013. dec. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
soha ne jöjj össze osztálytárssal! hidd el, nem lesz jó vége...
2013. dec. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hülyeség, miért ne jönne össze vele. Inkább ha már összejöttél vele, akkor ne csúnyán fejezd be.


A lényeg az, hogy hagyd a facebookot, élőben mennek a párkapcsolatok, nem chaten...

2013. dec. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem egyszavas válaszokat ír,sokat ír ő is :D

Köszi a válaszokat :)

2013. dec. 15. 13:02
 7/7 anonim ***** válasza:

személy szerint én nem írok rá arra aki tetszik...soha

régebben volt egy fiú aki tetszett és eléggé szimpatizáltunk egymással élőben (is) aztán sokszor rám írta de én egyszer sem. aztán mostmár nem is találkozunk,már nem is tetszik hanem barátnak tartom és most simán ráírok.de akkor az istenér sem :D

szerintem írj rá. ha a mosolyog nem lehet rossz :D

2014. jan. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!