Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért hiszik azt a csajok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt a csajok, hogy ők sokkal érettebbek?

Figyelt kérdés
Mindig ezt hallom a csajoktól, hogy ők sokkal érettebbek a koruknál, meg a fiúknál. Az a baj, hogy ezt a gyakorlatban egyáltalán nem látom. Egy ember érettségét az határozza meg, hogy: Mennyire képes felvállalni a felelősséget a tetteiért; mennyire egyezik a külvilág felé sugárzott kép azzal, amilyennek magát gondolja (önismeret/ hazugság hiánya); mennyire képes saját érzelmeit kordában tartani, vagy felismerni; mennyire képes motiválni magát. Na most ezekben a dolgokban a lányok rendre alulmaradnak. Ráadásul általában szexuálisan is képzetlenebbek/ kevésbé oldottak, mint a fiúk. 25 éves kor alatt nem is igazán találkoztam érett lánnyal, és én csak most lettem 23 éves.
2009. nov. 24. 14:40
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
0%

16:56 vagyok.

A fiúknál érettebbek egy ideig, ez igaz*, de itt nagyon sok mindenki azt hiszi, hogy ő a saját korosztálya vele egynemű tagjainál érettebb. Nagy különbség!

*érettebb:

1. Testileg érettebb, nagyobb a lány a fiúnál-> ez nem függ össze a szexualitással, csak fizikai adottság. Amúgy igaz.

2. Érettebb gondolkodás: Érti, h 15 évesen ő még gyerek a szexhez. Ez érett gondolkodás. Vagy hogy jól tanul és tudja, h mi a célja az életben. Ez is.

2009. nov. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
0%
17:00-ás vagyok. Az vitatott hogy kinek meddig tart a tinikorszak. Én 16 éves vagyok a barátom 19, mégis nekem sokkal több célom van az életben, reálisan látom a dolgokat, és szeretném valamire vinni. Ezzel ellentétben ő nem akar semmit csinálni, várja hogy a sült galamb a szájába repüljön.
2009. nov. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Helyes, akkor lehet, h te valóban érett vagy?!
2009. nov. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
0%

na azért mert te vagy olyan szerencsétlen, hogy csupa gyerekes lány vesz körül, de az egód meg akkora, hogy azt hiszed , hogy te érettebb vagy náluk, azért nem kéne úgy csinálni, mintha minden lány 25 évesen válna éretté.

Már boccs, de (nem saját véleményem szerint)és sokkal érettebb vagyok jópár 25 évesnél is, felelősséget vállalni már réges-rég megtanultam (volt rá alkalmam bőven,ha érdekel kérdezz rá privátba, de itt hosszú lenne), az érzelmeimet mindig kordában tudom tartani, utoljára 7 évesen akadtam ki.Hogy a sját magamról alkotott képem mennyire egyezik a valósággal, arról meg annyit, hogy én egy egyszerű lánynak érzem magam, amég mások folyton azzal jönnek, h hogy vagyok képes elviselni, amit el kell( felelősségvállalós sztori ezt is tartalmazza) és közben normálisan élnni az életem, és nem megőrülni.


Boccs, de ezzel a kérdéssel azért túl lőttél a célon(pedig ez életem második válassza, amikor bunkó vagyok)

16/L

2009. nov. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
:D Utolsó válaszoló. "ezzel a kérdéssel most túl lőttél a célon". Ezen röhögnöm kell. Tudod mi a vicc? Hogy te vagy felháborodva, mikor a nők folyton lenézik a korabeli férfiakat, azzal az indokkal: úgyis érettlen, mikor még egy árva szót se beszéltél vele. Sajnos hallottam már felháborító sztorikat. A csaj csak amiatt nem járt egy sráccal, mert 2 hónappal fiatalabb volt nála. Hát ennyit erről.
2009. nov. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

18:40-es. te tipikusan az a fajta csaj vagy, aki nagyon komolynak és felnőttesnek hiszi magát de nem az. Egy érett önálló nő, nem akarja másoknak bizonygatni, hogy az és pláne nem sértődik meg egy ilyen kérdésen. Látszik a válaszodból, hogy megsértette az egódat és azért írtad ezt le, mert meg kellett azt védeni.


,,Nem gondolhatják másnak, mert akkor sérül a magamról kialakult képem."


Sokan fontoskodnak. De attól ez még gyerekes.

19/F

2009. nov. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!