Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért hiszik azt a csajok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt a csajok, hogy ők sokkal érettebbek?

Figyelt kérdés
Mindig ezt hallom a csajoktól, hogy ők sokkal érettebbek a koruknál, meg a fiúknál. Az a baj, hogy ezt a gyakorlatban egyáltalán nem látom. Egy ember érettségét az határozza meg, hogy: Mennyire képes felvállalni a felelősséget a tetteiért; mennyire egyezik a külvilág felé sugárzott kép azzal, amilyennek magát gondolja (önismeret/ hazugság hiánya); mennyire képes saját érzelmeit kordában tartani, vagy felismerni; mennyire képes motiválni magát. Na most ezekben a dolgokban a lányok rendre alulmaradnak. Ráadásul általában szexuálisan is képzetlenebbek/ kevésbé oldottak, mint a fiúk. 25 éves kor alatt nem is igazán találkoztam érett lánnyal, és én csak most lettem 23 éves.
2009. nov. 24. 14:40
1 2 3
 11/26 anonim válasza:
72%
Ezt, hogy a lányok sokkal érettebbek mindig csak olyan lányoktól hallottam, akik a legnagyobb ellenpéldái voltak ennek.Ez szerintem mindent elmond.
2009. nov. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
73%

15:03

Igen, a szexualis eresre igaz, de milyen ok van arra, hogy szellemileg erettebbek mint egy fiu? Amugyis egy ember gondolkodasmodjanak mi koze van a BIOLOGIAHOZ, konyorgom???

2009. nov. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
39%

15:03 én arra tippelek hogy ezek a sablon válaszaikkal még nem is láttak nőt csak ezeket olvasták valahol.

Én is ismerek olyan 16 évest aki sokkal éretteb a legtöb 25 éves felelőtlen anyától akit csak az ösztönei vezéreltek.

2009. nov. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Most általános esetről beszélünk. Lehet, hogy van egy két kivétel, de most általában beszélünk a lányokról.
2009. nov. 24. 15:09
 15/26 anonim ***** válasza:
74%

A nők előbb érnek, mint testileg mint szellemileg, átlagosan a nőknek magasabb az érzelmi intelligenciájuk ez a fejlődésbeli különbség kb. 18 - 20 éves korra a két nemnél kiegyenlítődik.

19f

2009. nov. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
59%
Ez általában a tini korban jellemző a lányokra, de ez igy is van.
2009. nov. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Mert kiskoruktól kezdve mindenkitől ezt hallják és még ha nem azok, akkor is elhiszik.
2009. nov. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert azt hiszik, h ha b@sznak valakivel, akkor már érettek, és ha még tabit is szednek, akkor már über-über érettek. Szánalmas.
2009. nov. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
0%
Jaj ugyanmár, olyan hülyeséget írt az utolsó... Igenis egy lány éretteb felfogású a vele egyidős fiuknál. És aki nem ezt másik látja az nagyon rossz társaságban van. Sokkal érettebb a gondolkodásuk a velük eggyidős fiuknál, és tény hogy ez kiegyenlítődik, de amig ez így van tessék elfogadni. Inkább az a kivétel aki azért hiszi magát nagyobbnak mert össze vissza kúrogat.... Nézzetek körül egy kicsit:)
2009. nov. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
0%
Igaza van az utolsónak, ezt az előnyt elvesztik a nők a tini korszak végén, de addig érettebbek az ugyan olyan korú fiúknál, persze nem mind kivétel nélkül, hanem a nagy többség.
2009. nov. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!