Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 14-15-16 éves lányok miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Omfglolr kérdése:

14-15-16 éves lányok miért hiszik azt hogy érettebbek?

Figyelt kérdés
Mert k*rvára nem azok.
2010. aug. 17. 13:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%

Azért, mert sok, illetve a legtöbb ugyanilyen korú fiú még náluk is gyerekesebb.

16/F

2010. aug. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Vannak akik tényleg azok, de ritka.
2010. aug. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%

Mint kik? Mármint a velük egyidős fiúk?

Nem minden lány érettebb ilyen idős korban, csak azt hiszik. Szerintem ilyen idősen száll el maguktól leginkább az agyuk ( persze van kivétel )

2010. aug. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Apollo93 ***** válasza:

Azért barátom mert elkezd nőni a mellük és elkezdik sminkelni magukat mint a nők. Ezért sok sok idősebb srácnak tetszenek és ők azt hiszik azért tetszenek nekik mert hogy ők mennyire érettek. Ebből is látszik mennyire kis butuskák. :)

Lelkileg nem érettebbek viszont van pár lány aki már 14 évesen olyan szőrös mint egy felnőtt férfi :D

Leszögezném hogy akinek nem inge ne vegye magára hisz biztosan vannak kivételek csak a lányokba ezt nevelik és a környezetük is ezt mondja nekik...

2010. aug. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
14 éves koromban én is ilyen voltam, aazthittem, hűde ó csaj vagyok meg minden:D Mondjuk én még nem feküdtem le senkivel de érzem így utólag h milyen hülyén viselkedtem, állandóan a 18-19 éves pasikat néztem. Most 17 éves vagyok, de mr most érzem h akkor milyen hülye kiscsaj voltam. Mondjuk engem a szüleim elég szigorúan fognak, amit nem is bánok, mert ha nem lennének ilyenk, lehet h 14 évesen egy kis k.rva lett volna belőlem. Sztem ez a baj ezzel a korosztállyal, hogy a szülők nm figyelnek oda rájuk eléggé, nem érdekli őket h mit csinl a gyerekük.
2010. aug. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Azért mert a lányok sokkal korábban érnek,mint a fiúk,minden szempontból,testileg,lelkileg is.Aztán persze van aki ezt felhasználja,és az idősebb pasijukkal menőznek a 14-15-16 éves lánykák,és azt hiszik,hogy ők milyen érettek attól hogy egy huszonéves pasival járnak,közben a pasi meg csak kihasználja a csajt.Persze vannak kivételek.

A saját korosztályomról beszélek,szóval tudom hogy is megy ez,de mindig vannak kivételek.

Ami engem illet,én nem képzelek magamról se többet,se kevesebbet mint ami vagyok,a pasik terén meg nem a kort nézem,hanem azt hogy hogyan viselkedik,mennyire férfias,érett gondolkodású,és általában ez a 18 fölöttieknél van meg,persze van aki még e fölött is idióta,és a lába közt hordja az agyát;)

16/L

2010. aug. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nézz rá a testükre és akkor megtudod.14 évesek már úgy néznek ki mint egy 18 éves
2010. aug. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hello!

én 14 éves vagyok, de kb. 18nak nézek ki. nem festem magam,nem pasizok,nem alkoholizálok,na és még folytathatnám.Lehet h kicsit érettebb vagyok a koromnál,de én inkább inteligensnek tartom magam.

2010. aug. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
43%
utolsó, te nem intelligensebb vagy érettebb vagy, hanem normális..
2010. aug. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

tényleg azért mert a fiúknál érettebbek vagyunk.

de én úgy hiszem,hogy nem mindenki hiszi ezt magáról.

nem minden lány ribanc 14-15-16éves korban.. és szerintem egy 16éves lány már tud épp ésszel gondolkodni. vagy eldönteni mit szeretne.

és idegesít amikor egy 16éves lányt csak azért lenéznek,mert lefeküdt a barátjával..(szerelemből)és milyen kis ribanc ettől. vagy akármi... szerintem egy 16éves lánynál. ez még nem gáz... de már a fiatalabbaknál.. az aztán igen..


én is 16éves vagyok.és egy pasival sem voltam. de attól még tudom,hogy mi folyik körülöttem.és vak sem vagyok. és még valaki beszólna. nem kinézet miatt vagyok még mindig szűz. büszke vagyok rá;)mert sokan azt hiszik,hogy régen nem vagyok az.. pedig nem így van.(:


szóval.nem kéne a 16éves lányokat leszólni..biztos van ott is ribanc.. de van ez így.és lesz is.:/


...16/L

2010. aug. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!