Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randiznál egy romániai (Bukare...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiznál egy romániai (Bukaresti) sráccal?

Figyelt kérdés
Miben más mint egy magyar? Angolul szoktunk beszélgetni és nagyon aranyosnak meg intelligensnek tartom, csak kicsit tartok ettől az egésztől, mert még sosem volt külföldi barátom, pláne nem romániai.
2013. dec. 9. 00:03
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Nem akarok külföldit, csak összeismerkedtem vele és úgy gondoltam, hogy jó páros lennénk. A vonzalom kölcsönös.
2013. dec. 13. 19:22
 22/24 anonim válasza:

Nem akarsz külföldit de mégis találkoznál vele,mert jó páros lennétek, akkor ez most mi?! Ugye te is érzed az ellentétet. Igazából vonzalomról csak akkor beszélhetsz ha személyesen találkoztatok...


Én nem ajánlom neked,mert szerintem a 90%-uk patkány (tapasztalat) és nem hiszem,hogy a 10% az bukarest környékén lenne, meg hogy pont abba nyúlnál bele. Plusz valami oka lehet annak,hogy mindenki gyűlöli a románokat,Európában sőt Ázsia felé is..

2013. dec. 14. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Egy gusztustalan, büdös, koszos és lusta népség a román.
2013. dec. 14. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy nem kifejezetten az életcélom egy külföldi pasi, viszont kifogásom sincs ellene, ha éppen úgy alakul.
2013. dec. 14. 02:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!