Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randiznál gépészmérnöknővel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiznál gépészmérnöknővel?

Figyelt kérdés
Ha találkozol valakivel, csinos, kedves, mosolygós, és kiderül róla, hogy ez a szakmája, vagy valami hasonló, megijednél?
2013. jún. 1. 18:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Lévén gépászkarra járok...:D
2013. jún. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
nem egészen addig amig nem ezzel akarna elönyt szerezni magának. A Tudás hatalom amivel nem illik visszaélni.
2013. jún. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
találkoznék. szeretem az olyan lányokat, akik otthon vannak a tudományban, és én is okosodhatok a beszélgetéseink által.
2013. jún. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%

Természetesen igen! Végre egy nő aki normális egyetemi szakra jár, és nem valami büfé-bölcsész-ruhatár baromságra.


23F

2013. jún. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
simán 24/f legalább tud szakrajzot olvasni aminek ugyan semmi köze a kapcsolatokhoz de jó :D
2013. jún. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
41%
4. büfészak? egyesek olyan hülyék a nyelvtanuláshoz, h nyelvtanárok nélkül soha nem lennének képesek nyelvet tanulni és képtelenek lennének a nyelvvizsgához a diplomát megszerezni. örülök, 4., hogy te mindenből olyan kimagaslóan jó vagy.
2013. jún. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
csakhogy napjainkra a bölcsészek nyelvtudása általánosan kimerül a középfokú angolban, ami középiskolában is ciki ha nincs meg
2013. jún. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem,mert utálom a gépészetet.

(egy gépész)

De építészmérnök csajnál lett volna esélyem állítólag,csak nem vettem a lapot.

2013. jún. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Hatos. Nem vagyok mindenből kimagaslóan jó, kivéve reál tárgyakból. A nyelveket ki nem állhattam, kevés bennük a logika sok a magolás. Mindezek ellenére gimi végére egy felsőfokú angolt összekapartam. Megjegyzem, a gimnáziumi tanáraim közül, messze a nyelvtanárok között volt a legtöbb ostoba. Az szép, ha az embert érdeklik a nyelvek, a nyelvész bölcsész nálam ott kezdődik, hogy tárgyaló szinten beszél valaki három-négy nyelvet. De csumpi két nyelvvizsgával ne nevezze már magát valaki bölcsésznek. Arról nem is beszélve, hogy rohadt sokan vannak. Gyakorlatilag, a nyelvi bölcsészszakok külföldre képezik a McDonald's munkaerőt :-D

Habár a töri-magyar esetében is kb. ez a helyzet, értelmes jó szakok lennének ha sokkal kevesebb diák lenne. Így marad büfé-ruhatár.

2013. jún. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mivel en is gepeszmernok vagyok, tetszene hogy o is szerzett egy komoly szakmat amire van kereslet. De a randi nem a diplomatol lesz rossz vagy jo.
2013. jún. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!