Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randiznál egy romániai (Bukare...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiznál egy romániai (Bukaresti) sráccal?

Figyelt kérdés
Miben más mint egy magyar? Angolul szoktunk beszélgetni és nagyon aranyosnak meg intelligensnek tartom, csak kicsit tartok ettől az egésztől, mert még sosem volt külföldi barátom, pláne nem romániai.
2013. dec. 9. 00:03
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Már megbocsáss de ez egy kicsit fura kérdés..

A kérdésedbe leírtad a lényeget! "nagyon aranyosnak meg intelligensnek tartom" akkor mi a gond???

Tán más szemében szégyellnéd a nemzetiségét? Nem azt kell szégyellni, hogy kinek milyen a nemzetisége mert minden nemzetiségben van jó és rossz.

Cigányságról meg annyit, hogy van magyar-romániai-ukrán stb... cigányok is és? Bennük is van jó és rossz "természetű". Természetesen a rossz természetűeket kerülni kell.

Félre a rasszizmussal de komolyan!

Dolgoztam már Erdélyiekkel, Románokkal, Lengyelekkel stb.. Nincs semmi olyan dolog, hogy hátránya lehessen a származásából. Ha aranyos és intelligens az egy jó dolog. Nagyon sok ismerőseim vannak akik lekötötték az életüket a külföldi párjával, családot alapítottak és mindent megtesznek egymásért. Barátnőmnek fekete barátja van és gyönyörű okos félvér kislányuk született! Imádnivaló és irigységre méltó a szülői figyelem!

kedves kérdező! Ha aranyosnak és intelligensnek tartod a srácot és látod értelmét a kapcsolatnak akkor hajrá!

Sok sikert kívánok nektek!

2013. dec. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Én sosem szerettem nemzetiség alapján ítélkezni, csak a többi embernél ezt látom. Sajnos édesapám sem szereti románokat, bár sosem mondta meg, hogy miért. És így bizony elég nehéz is lesz...
2013. dec. 9. 13:12
 13/24 anonim ***** válasza:
Így van nem szabad. Az emberek természetére lehet haragudni. Megkérdezted már édesapádat, hogy miért haragszik a románokra? Egy kérdést megér szerintem, én biztos kíváncsi lennék rá, hogy ő mit mond.
2013. dec. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

"Sajnos édesapám sem szereti románokat, bár sosem mondta meg, hogy miért."


Mert elvették Erdélyt, azért. Nem mondta meg, mert tudta úgysem érted...

2013. dec. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy Erdély miatt. Mindig azt mondta, koszos, aljas nép, elvileg személyes tapasztalatok alapján.
2013. dec. 9. 16:03
 16/24 anonim ***** válasza:
az is igaz, putris egy népség
2013. dec. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:

Undorító egy nép,köpönyeg forgatók. Erdélyben lehet,hogy nem,mert azért még is félnek.. mellesleg egy románnal mindig sok lesz az ellentét,az Balkán ez meg Közép-Európa. Nem hiszel nekem? 3 évig voltam nyaranta Erdélyben és romániában.. van tapasztalatom,normálisnak csak a 30 év körülieket nevezném.


Viszont, ami tényleg FONTOS: NE HOGY TE MENJ AZ ORSZÁGHATÁRON KÍVÜL, ha annyira érdekled menjen hozzád. Kint simán eltűnhetsz vagy bármi lehet, ő meg azért megtudja magát védeni,én a felvidékre mentem egy csajszihoz,mondjuk ő magyar volt és már ismertem, de a lényeg,hogy maradj itthon,mert kint bármi megtörténhet!

2013. dec. 11. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Én egyébként sem mehetnék, mert anyáék kizárt, hogy elengednének 19 évesen.
2013. dec. 13. 00:58
 19/24 anonim ***** válasza:
A szüleid már nem szólhatnak bele, hogy hova mész 19 évesen. Viszont akkor se menj Romániába.:)
2013. dec. 13. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:

Jogilag mehetsz, csak Bukarest nagyon messze van, főleg vonattal (tapasztaltam).


A románokkal nem csak az a baj,hogy elvették Erdélyt,hanem egy undorító cigány nép. A háborúban úgy léptek be,hogy övék lesz Erdély és nekik előtte alig kellett valamit csinálniuk. Csak mégis feljöttek Pestig és ott NÉPIRTÁST rendeztek persze erről nem beszél a média ahogy a jugszolávok vagy csehszlovákok népirtásairól ahol csak randomra gyilkolásztak német és magyar embereket.


Mellesleg elmész hozzá, jól megerőszakol azt pá.. Lenézik és gyűlölik a magyarokat,főleg Bukarestben.. Erdélyben vannak nyugisak helyek, Bukarestben páran elnézik az erdélyi magyarokat, de az anyaországból származót nem igazán...


Miért nem jó neked magyar srác?

vagy ha már annyira külföldit akarsz akkor lengyel,horvátot nézz szerintem...

2013. dec. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!