Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randiznál egy romániai (Bukare...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiznál egy romániai (Bukaresti) sráccal?

Figyelt kérdés
Miben más mint egy magyar? Angolul szoktunk beszélgetni és nagyon aranyosnak meg intelligensnek tartom, csak kicsit tartok ettől az egésztől, mert még sosem volt külföldi barátom, pláne nem romániai.
2013. dec. 9. 00:03
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
53%
Nem, mert a lányokat szeretem.
2013. dec. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Értem én, hogy szerelem meg minden, de mért pont románnal akarsz összejönni?
2013. dec. 9. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
64%
Ne haragudjatok, attól mert romániai, nem jelenti hogy negatív. Én is romániai vagyok..és egyezzünk meg abban hogy az itteni magyarok nem egyenlőek a románokkal. Nagy az ellenségeskedés, főleg itt Erdélyben, ámbár vannak rendes román barátaim is és mindig ugranak a segítségemre.. De hidd el nekem, hogy semmivel sem különbözőek az itteni magyarok. (most ezt nem a nyelvezetre értem, mert abban van kis különbség). Amúgyis mindenhol vannak rossz emberek..nem anemzetiségtől függ. Elítélitek az össze romániait pár cigány miatt..már bocsánat.
2013. dec. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
En is erdelyi vagyok. Nekem soha nem volt roman parom es haver is csak egy. Vannak koztuk jok is rosszak is de nekem egy se kene kozuluk az biztos. Orvendek, hogy mar 6 eve nem elek koztuk, oszinten.
2013. dec. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Ő nem magyar, hanem ténylegesen román.
2013. dec. 9. 00:23
 6/24 anonim ***** válasza:
Választanál egy szüzet innen azzal többet segítenél.
2013. dec. 9. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 GentLnazi ***** válasza:
Az erdélyi magyar az igazi magyar...na mind1,viszont a román az román,nem összekeverni !szerintem hanyagold a románokat ,náluk is olyan az arány mint a cigánynál...
2013. dec. 9. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, mert ő kifejezetten fel van háborodva, ha meghallja, hogy a románokat a cigányokkal azonosítják, mert nem igazán szereti őket.
2013. dec. 9. 00:52
 9/24 anonim ***** válasza:
71%

" Választanál egy szüzet innen azzal többet segítenél."


Hú ez aztán csábítóan hangzott.xD

2013. dec. 9. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 GentLnazi ***** válasza:
Az a baj,hogy ő lehet pont nem olyan,de amugy nem sokban különböznek ,tény a cigány rosszabb',meg ugye az Oláh cigány a legmocskosabbik és azok jöttek románoktol...es pont mellettünk kell legyenek,rádmásul nem érték be a saját foldjukkel ...
2013. dec. 9. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!