Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehet "nem hagyni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet "nem hagyni magad" egy randin? Egyáltalán ez miért kell?

Figyelt kérdés

pár barátnőmnek van pár tanácsa mindig, amikor első randizni készülök valakivel. pl: ne hagyd, hogy megcsókoljon az első randin. van, aki azt mondja, megcsókolhat, de ne hagyjam, hogy nyelves legyen. olyan is van, aki azt mondja, hogy ha facen beszélgetünk, ne írjak rögtön vissza, várjak vele pár percet.


nos, ha nem hagyom, hogy megcsókoljon, tehát elfordulok, amikor közeledne, az azt jelzi, hogy nem akarok tőle semmit, nem? pedig aki nem tetszik, azzal nem megyek el randizni. ha nem figyelek oda egy másodpercre, és akkor csókol meg (volt már ilyenre példa) akkor meg hülyén jönne ki, ha elfordulnék, meg ha jönne a nyelve, abbahagynám a csókot. akkor azt gondolná a fiú, hogy nem akarok tőle semmit, nem? ha meg éppen online vagyok, miért ne írhatnék vissza rögtön? elég gyorsan gépelek és sosem írok hosszú válaszokat, szerintem nem kell egy válasszal percekig várni...


ti mit gondoltok?


18/L


2013. dec. 7. 20:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Ne törődj másokkal és ennyire ne görcsölj ezeken a dolgokon azt javaslom.
2013. dec. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Őszintén?

Hogy egy felnőtt nő stabil nemiséggel el tudja dönteni, hogy még nem, mert komolyat akarok a sráccal, vagy nem járna veled, de szexelni szivesen, és hagyja :)))

2013. dec. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
48%
Mert némelyik nőnemű egyed gyökér és elvárja,hogy fussanak utána.Ezzel gyakorlatilag kéreti magát,mint egy szűzk*rv@,még akkor is,ha amúgy csak az összetett szó második tagja illik rá.
2013. dec. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ezeket a hülye szabályokat hülyék találják ki. Agyatlan amerikai filmekben látni ilyeneket. Semmi értelme. Egyszerűen nem tudom szavakba önteni, hogy mekkora hülyeségek. Komolyan mondom...Mint a barátzóna. Az is onnan van, és hatalmas baromság.
2013. dec. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Azért tanácsolják ezt, mert ha küzdenek érted, nagyobb eséllyel becsülnek téged nagyra.

De minden a Te döntésed, én az első randin le is feküdtem vele,és azóta sem aludtam nélküle, össze is költöztünk. Szóval létezik az a villámcsapás dolog is, neked kell eldöntened mit akarsz csinálni...

2013. dec. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez nem az amcsi filmekből jön, évezredes huzavona. Egyszerűen azért, mert így a férfi egyre jobban és jobban vágyik a nőre.
2013. dec. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
utolsó: de ha egy nő elhajol a csóknál, akkor a férfi azt hiszi, hogy nem akar tőle semmit a nő.
2013. dec. 7. 21:51
 8/10 anonim ***** válasza:

Akkor azt mondod "még nem".

Ebből tudni fogja, hogy csak korai.


Az ember szóból ért. Tessék kommunikálni :)))

2013. dec. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

de az elég kellemetlen lehet neki :D


egyik barátnőm elhajolt a csóktól, a pasi onnantól kezdve egy hónapig a kezét alig merte megfogni

2013. dec. 7. 22:07
 10/10 anonim ***** válasza:

Vannak olyan lányok, akik azt hiszik, hogy ettől majd jobban megbecsülik őket. Velem is eljátszotta egy 20-on éves leányzó nemrég, hogy ő "megközelíthetetlen". És tudod mit, szerintem butaság volt a részéről pláne, hogy mindketten vonzódtunk egymáshoz. Szépen meg is ölte ezzel a "kapcsolatot"...


Ha egy kicsit hagyta volna magát, vagy legalábbis elengedte volna magát és az érzéseit, akkor most lehet, hogy mindketten boldogok lennénk... Az a tanulság, hogy nem kell mindenbe mesterségesen beavatkozni és néha fontos, hogy spontának legyünk. Annál úgysincs őszintébb dolog.

2013. dec. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!