Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van itt olyan lány, akiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan lány, akiknek azért nincs barátja, mert túl okos, és félnek tőle?

Figyelt kérdés
2013. nov. 30. 17:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

10-es, sajnálom, hogy még nem találkoztál okos nővel.

De gondolom, nagy fehér cápával sem... attól még létezik.

2013. nov. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

10-es.

Pontosan milyen szaknára gondolsz?Mert amúgy -lehet csak engem-,de úgy neveltek,hogy mindenre,ami kell,egyedül is képes legyek a fejemet,esetleg az erőmet használva.

És sok más ilyen lányt/nőt ismerek még.

A te helyedben odafigyelnék,mert egy egocentrikus életmódban nem sokat láthatsz meg...

Amúgy,lehet,téged elkerülnek a okos nők.Én is elkerülnélek:)

2013. nov. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
szakmára*
2013. nov. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

jelen :D mikor meghallják hogy jogot tanulok,és van két nyelvvizsgám,levágnak egy kényszeredett mosolyt és szépen meghívják italra a pultos barátnőmet :D

pedig elhiheted,hogy nem ezzel kezdem a beszélgetést

ez van :))

2013. nov. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
tőlem mondták már páran h kicsit félnek:DD de főleg a csípős megjegyzéseim miatt. de (bár egósan hangzik) hülye se vagyok
2013. dec. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!