Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy oldjam meg, Ti hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy oldjam meg, Ti hogyan csinálnátok?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy van két lány a suliban (több is van de azok nem lényegesek(húha milyen meglepő)). Az egyik jól néz ki, de viszonylagosan buta és nem élvezem annyira a társaságát. A másik is szép (nem annyira mint az első és erkölcsösebb mint az első) és okos.

Erősen úgy érzem, hogy mindkettőnek tetszek. (na micsoda problémáim vannak -.- ) És az elsőt össze akarom szedni, mert "dugni való", a másodikkal meg inkább járnék, de nem szeretnék vele gyorsan haladni vagy ilyenek... Na már most ezzel nem lenne gáz csak, hogy az a baj, hogy kiderült, hogy ez a két leányzó osztálytársak :( és szerintem villámgyorsan kiderülne bármelyikkel is összejönnék és után a másik esélytelen... Persze az is egy megoldás, hogy bőség zavarában meghagyom mindkettőt férfitársaim javára, de ha nekem áll a bál, akkor miért ne?

Na jó tényleg elég erkölcstelen, de... nem tudom :(


Két leányzó 15 éves

én 17


2013. nov. 29. 21:29
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
mármint úgy értem, hogy van egy harmadik lány, aki gyakorlatilag lelkitárs szinten van velem és neki is tetszem (uram atyám, érzem ahogy megy fel az egóm ahogyan ezeket leírom...) csak az a baj, hogy hozzá meg egyáltalán nem vonzódom és nem valami szép... de az lesz csak várni kell... és addig meg keresgélek... de valszeg őt veszem el :)
2013. nov. 29. 23:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!