Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy oldjam meg, Ti hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy oldjam meg, Ti hogyan csinálnátok?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy van két lány a suliban (több is van de azok nem lényegesek(húha milyen meglepő)). Az egyik jól néz ki, de viszonylagosan buta és nem élvezem annyira a társaságát. A másik is szép (nem annyira mint az első és erkölcsösebb mint az első) és okos.

Erősen úgy érzem, hogy mindkettőnek tetszek. (na micsoda problémáim vannak -.- ) És az elsőt össze akarom szedni, mert "dugni való", a másodikkal meg inkább járnék, de nem szeretnék vele gyorsan haladni vagy ilyenek... Na már most ezzel nem lenne gáz csak, hogy az a baj, hogy kiderült, hogy ez a két leányzó osztálytársak :( és szerintem villámgyorsan kiderülne bármelyikkel is összejönnék és után a másik esélytelen... Persze az is egy megoldás, hogy bőség zavarában meghagyom mindkettőt férfitársaim javára, de ha nekem áll a bál, akkor miért ne?

Na jó tényleg elég erkölcstelen, de... nem tudom :(


Két leányzó 15 éves

én 17


2013. nov. 29. 21:29
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

jaj werkrew, el se hiszem, hogy abba hagytad a viccelődést végre :D

Talán igazad lehet... köszi a tanácsot, átgondolom :)

2013. nov. 29. 22:20
 12/21 A kérdező kommentje:
bocs, nagy W akart lenni :)
2013. nov. 29. 22:22
 13/21 anonim ***** válasza:

Remélem tudok segíteni. :D


A kis w miatt meg nincs harag. :D

2013. nov. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
amúgy mennyi idős vagy? gondolom hím nemű... vagy tévedek? vagy ezt ne itt beszéljük meg?
2013. nov. 29. 22:40
 15/21 anonim ***** válasza:

Felőlem itt is megbeszélhetjük. :D


Hadd tudja meg a világ, hogy Werkrew a 18-adikat tapossa, hím nemű, és kedvenc söre a Soproni!

2013. nov. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
nem szeretem a Sopronit... de a sört sem :)
2013. nov. 29. 22:56
 17/21 anonim ***** válasza:

Nézzenek oda. Miféle emberekkel szóba nem állok...

Amúgy szerintem ha a tanácsom nem jön be, az első poénomon még elgondolkodhatnál. :D

2013. nov. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
mondom, hogy azt már kipróbáltam és anyám bepöccent... bár... ha nejlon ruhában vagyok vagy valami esőkabát szerűben... talán nem is rossz ötlet :)
2013. nov. 29. 23:12
 19/21 anonim ***** válasza:

2 opció létezik:

1-dugsz egy jót, és esélyed sem lehet szerelmesnek lenni

2-nem dugsz, hanem vársz, türelmesen, és később talán szerelmes leszel


na?

2013. nov. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
szerelmes már voltam és szar volt :) (már úgy értem utána...) és dugás még nem volt... és szerelmes még lehetek más lányba is, csak azt már nem írtam le, mert túl bonyolult lett volna...
2013. nov. 29. 23:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!