Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy oldjam meg, Ti hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy oldjam meg, Ti hogyan csinálnátok?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy van két lány a suliban (több is van de azok nem lényegesek(húha milyen meglepő)). Az egyik jól néz ki, de viszonylagosan buta és nem élvezem annyira a társaságát. A másik is szép (nem annyira mint az első és erkölcsösebb mint az első) és okos.

Erősen úgy érzem, hogy mindkettőnek tetszek. (na micsoda problémáim vannak -.- ) És az elsőt össze akarom szedni, mert "dugni való", a másodikkal meg inkább járnék, de nem szeretnék vele gyorsan haladni vagy ilyenek... Na már most ezzel nem lenne gáz csak, hogy az a baj, hogy kiderült, hogy ez a két leányzó osztálytársak :( és szerintem villámgyorsan kiderülne bármelyikkel is összejönnék és után a másik esélytelen... Persze az is egy megoldás, hogy bőség zavarában meghagyom mindkettőt férfitársaim javára, de ha nekem áll a bál, akkor miért ne?

Na jó tényleg elég erkölcstelen, de... nem tudom :(


Két leányzó 15 éves

én 17


2013. nov. 29. 21:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Válaszd a butát. Utána ha ''elvetted amit akartál'' ő is okosabb lesz, és a normális lány meg megmenekül tőled:)

U.i.: undorítóak a férfiak:D

2013. nov. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Igen-igen... talán azzal járnak a legjobban ha békén hagyom őket...
2013. nov. 29. 21:37
 3/21 anonim válasza:

Egyre jobban megerősítesz abban, hogy utálom a kortársaim.

Üdv: egy 17 éves

2013. nov. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Engem pedig abban, hogy még mindig nem változtak a fiatalok. (korodbeliek) Ugyanúgy viselkednek, mint amikor én voltam ennyi. Nem, mintha olyan rég lett volna... :D 4 éve, de a helyzet úgy látszik, csak egyre rosszabb lesz.
2013. nov. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Na héjj, én kérdeztem, és választ szeretnék, hogy mit csináljak, ami lehet az, hogy hagyjam békén őket, de ne ítélkezzetek felettem, mert még semmi rosszat nem tettem és éppen azt akarom megoldani, hogy egyik lány se sérüljön lelkileg... és amúgy meg az egyiket boldoggá (tetszem nekik) tehetném vagy ha ügyesen csinálom, akkor mindkettőt :)
2013. nov. 29. 21:51
 6/21 anonim ***** válasza:
51%
Kúrd meg mindkettőt egyszerre, aztán öld meg a butát, ezzel mutasd ki igaz szerelmed az okos felé. Aztán tartsatok szeánszot, ahol a buta lány szívét nyersen megeszitek, ezzel kötve össze életetek fonalát Lucifer színe előtt.
2013. nov. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
amikor legutóbb ezt csináltam, akkor anyám totál kiakadt, hogy az összes ruhám csupa vér és két hónapig én mostam az egész családra, amit most nem akarok bevállalni :(
2013. nov. 29. 22:01
 8/21 anonim ***** válasza:
Akkor egyszerűbb megoldás: Dugd meg a butát amíg alszik. Nem tud róla, hogy bezavartad neki a merülőszenzort, így nem fogja elpletykálni az okosnak. Utána összejöhetsz az okossal. Ez milyen? Így nem kell a családra mosni hónapokig. :)
2013. nov. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
ez jó is lenne, ha ninja lennék fél centis farokkal... de csak az egyik stimmel... szerencsére... szóval érted
2013. nov. 29. 22:06
 10/21 anonim ***** válasza:

Na jó viccet félretéve, itt van amit én tennék:

Akkor mi lenne, ha összejönnél az okossal egyszerűen, és hagynád a butát? Az okossal ha jól alakulnak, előbb-utóbb úgyis feltárja a gyönyörök gyöngyös kapuját (egy költő veszett el bennem, esküszöm). Elvégre mint írtad ő is szép. Ha meg nem jön össze, akkor felpróbálod a butát.

2013. nov. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!