Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Meg kellett volna csokolnom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg kellett volna csokolnom?

Figyelt kérdés

Egy lannyal elmentunk setalni, beszelgettunk,... Hazakisertem es egybol nem ment be, hanem egy padra leultunk es beszelgettunk. Eleg kozel kerultem hozza, hosszan egymas szemebe neztunk, megoleltem, de nem volt merszem megcsokolni:/ Tul tapasztalatlan vagyok? Meg kellett volna csokolnom? 14f


ui. Boccs, hogy ekezetek nelkul irtam.


2013. nov. 8. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:
ja, volt 1 esélyed
2013. nov. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
igen meg kellett volna.. így azt gondolja hogy gyáva vagy, esetleg nem érdekel téged..
2013. nov. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Figyelj, az esély megvolt, de még tapasztalatlan vagy, de te is érzed, hogy meg tehetted volna és ez már valami. Nem kell parázni, biztos lesz még hasonló alkalom, ott majd pótolhatod ;)
2013. nov. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Meg kellett volna csókolnod. Így azt hiszi, hogy nem akarsz tőle semmit. Örülj, ha kapsz még egy esélyt.
2013. nov. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen. Ilyenkor van pont a csók :D Ha legközelebb találkoztok próbálj meg a randi közepénél kb a közelébe kerülni, mondjuk karold át, simogasd meg az arcát és ezután ha nem húzódik el mehet a csók.
2013. nov. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!