Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első talin megcsókoljam?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első talin megcsókoljam? (távkapcsolat :S) és ha igen, akkor nem baj ha ott van a tesója?

Figyelt kérdés
2013. nov. 1. 21:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Elsőn még szerintem hagyd

Később a 2.randin úgyis kiderül hogy eljöne veled ha igen akkor egyenes út vezet a szájába! XD

Randi közben a tesója is veletek lesz? vagy mi?

2013. nov. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem csak én megyek hozzá :)
2013. nov. 1. 21:38
 3/7 anonim ***** válasza:

1.es vagyok

Ha a tesója a randitok közben nincs a közelbe akkor nincs gáz

Nekem például most van olyan hogy egy csaj belémszeretett és ezt én nem viszonoztam mert fiatalabb,érettebb és magasabb nálam

Ez egy vicc mert mostmeg én beleszerettem annak a csajnak az 1-2 évvel idősebb növérébe

Úgyhogy ez fail lesz!

Nem tudom hogy fogok boldogulni :/

2013. nov. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sorry nem érettebb hanem éretlenebbet akartam írni
2013. nov. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hát hajrá :)
2013. nov. 1. 21:53
 6/7 anonim ***** válasza:
Kösz :D
2013. nov. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nem tudom mennyi ideje vagytok együtt, vagy hány évesek vagytok stb. Így a körülmények hiányában azt javaslom,hogy figyeld a megérzéseidet és akkor majd úgyis megy minden magától.


+Az írásodból azt vettem ki hogy lány vagy...hagyd a fiút kezdeményezni!;) Sok sikert!

2013. nov. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!