Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ok ez neki a kapcsolatra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ok ez neki a kapcsolatra?

Figyelt kérdés

Múlt hétvégén találkoztam vele, az egész hétvégét együtt töltöttük jó volt minden el voltunk. De aztán közölte velem hogy ez így nem fog menni mert lehet nem akarja ezt a távkapcsolatot mert volt már neki és az sem jól végződött. Ennek ellenére azt mondta hogy jó volt velem ez a hétvége és nagyon megkedvelt de nem tudja hogy mi legyen.

Még nem írt nekem ,szerintetek írjak neki? És ha igen mit? Amúgy nekem nagyon hiányzik :(



2013. ápr. 24. 16:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Felejtsd el.
2013. ápr. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezek szerint viszont Te nem hiányzol neki annyira,hiszen akkor már jelentkezett volna.Hagyni kell az ilyet.
2013. ápr. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!