Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit jelent az hogy "Nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az hogy "Nincs időm egy kapcsolatra"? Arra van ideje az embernek amire szeretne nem?

Figyelt kérdés
Természetesen pasi mondta ezt. Mondjuk attól függetlenül elhívott randizni, és nem akart még lefektetni.
2013. ápr. 9. 20:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
majd leakar, ne félj.
2013. ápr. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha pasi mondta, akkor azt jelenti, h nincs ideje egy kapcsolatra. Csak tőletek csajoktól jelenti azt, h csúnya a pasi.
2013. ápr. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt jelenti, hogy a mai marhára megnőtt igények miatt a srác sajnos munkamán lett. Tanul és dolgozik teljes gőzerővel és tudja, hogy 5 perced nem lenne rád!

Nekem sem lenne, mikor hazaérek melóból és hétközben tanulok, hétvégén meg suli.

Ha meg van egy pici ideje (ami nem elég egy kapcsolatra), akkor azt a hobbijával tölti.....


Valami hasonló a dolog! Így legalább nem gondol a nőkre és nem érdeklik a világ felől elvárt dolgok, mint pl.: család!

Jellemző esete ez azoknak, akik marhasokat csalódtak a kapcsolatokban és másban akarnak ehylett kiteljesedni!


(tőszavakban ennyit jelent)

2013. ápr. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
vannak élethelyzetek, persze átmenetileg többnyire, amikor tényleg nincs ideje az embernek párkapcsolatra.
2013. ápr. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért mondta ezt,mert nem is akar rá időt szakítani.A randira meg azért szakít,mert azért némi szex jól esne neki.Ez ennyit jelent.
2013. ápr. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálam kétesélyes. Vagy a pasi nem elég jó nálam egy komolyabb kapcsolathoz és tényleg nem unatkozom életileg, vagy pedig egyszerűen kapkodok és nagyon nehezen tudom bezsúfolni. Egy ideig valóban arra van időd amire szánsz, de nekem volt olyan hogy 200 km-re az otthonomtól, hetente hazajárás koliból, közben fősulin napi zh-k, otthon maradt barátok és egy vadiúj szerelem..hazaértem péntek este, szombat reggel felültem a buszra mentem páromhoz, este felültem a másik buszra, go barátok, szombat éjjel haza este, vasnap reggel indulás vissza. Közben a családommal is lennem kellett, tanulni is kellett, házimunka, szépítkezés..nagyon necces volt. Van az a helyzet amikor igaz a nincs időm egy kapcsolatra..sajnos:( :)
2013. ápr. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De azt is mondta hogy lefektetni sem akar engem, mert én nem olyan lány vagyok :D Szó szerint ezt mondta. Hogy én egy egyéjszakás szexnél többet érek, és 8-9 randi alatt egyszer sem próbálkozott be.
2013. ápr. 9. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!