Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van ennél reménytelenebb eset?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ennél reménytelenebb eset?

Figyelt kérdés

Még sohasem volt senkink, csak ovis szerelem.

4 éve odavagyok érte, de sajnos messze lakunk, havonta sem tudtunk volna találkozni - most, hogy fősulira/egyetemre mennék, ez nagyon sokat változna, persze előnyére.

Higgyétek el, 4 év alatt volt millió jó program, barátkozás, beszélgettem is fiúkkal, mindent tettem, amit akkor szokás, amikor feledni akarjuk a másikat. Mégsem sikerült.

Ő persze nem szeret engem, és már jó ideje nem is beszélünk egymással, csak időnként FB komment meg szülinapi köszöntés. Pedig még össze is illenénk: hasonló érdeklődési kör, hasonló gondolkodás.

Nem tudom, hogy kellene elérni, hogy újra napi szinten beszéljünk. Én már a barátságával is megelégednék, csak legyen már valami. Egyébként nem egész nap tudna visszaírni szerintem, mert sokat játszik a gépen, de nekem az se lenne gond, ha játszhatnék vele, mert én is szeretek.


~ Ő a fiú, én pedig a lány.



2013. okt. 14. 15:45
 1/9 ASOT ***** válasza:
100%

Elég lenne csak a barátsága? Kötve hiszem.

Minél többet beszélgetnél vele itt ott, annál jobban akarnád hogy bárcsak több lehetne mert ott lenne előtted.

Még ha ő bele is menne ebbe a puszi pajtás dologba attól ő még nem fog úgy rád gondolni ahogy te rá miközben lövöldöztök egymásra.

2013. okt. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
akkor például a játékon keresztül próbálj közeledni
2013. okt. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1. Jajj, így se, úgy se tudom elfelejteni, így is maximálisan vágyom rá. Ilyen szempontból mindegy, hogy beszélek-e vele, vagy sem, de más szempontból...jobb lenne, ha legalább barátok lennénk.


2. Lehet az lesz.

2013. okt. 14. 16:04
 4/9 anonim ***** válasza:

1: Van reménytelenebb eset

2: *pofon*, nőj már fel és szedd össze magad

3: tényleg egy síró kislány akarsz lenni?

Ha te lehetnél a világ legtökösebb, legmagabiztosabb élőlénye, szerinted mit tennél? Itt sírnál és nyalogatnád a facebookon a képét egy pasinak akit nem érdekelsz vagy összeszednéd magad és továbblépnél?

2013. okt. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mivel játszol? :D

Egyébként meg van ennél sokkal rosszabb... Viszont egyáltalán nem hiszem azt, hogy jó ötlet lenne annak a nyakán lógni, aki tojik a fejedre. Csak sérülés lenne belőle, semmi több, méghozzá nem is kicsi...

2013. okt. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Hát most mással, mint ő, de belekezdenék abba is, ha úgy van.


Igen...erre én is gondoltam. Csak az az egyetlen probléma, hogy legalább milliószor próbáltam már elfelejteni, és mindig sikertelenül.

2013. okt. 14. 17:50
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez csak azért van, mert nem vagy elég kitartó... :) De majd jön valaki, aki eltereli a figyelmed. ;)
2013. okt. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Ha mindenki összejönne mindenkivel, akivel hasonló az érdeklődési köre, gondolkodása szerinted létezne monogám kapcsolat?

Mit játszik a srác? Biztos, hogy játszani szeretnél? Szerintem, ha érdekelne a játék, régen ott lennél, így elég szánalmas próbálkozásnak tűnik szerintem. Javaslom mozdulj ki, ne ülj egész nap a facebook előtt és majd elkezdődik az igazi életed. Úgy nehéz elszakadni valakitől, hogy mindig azt nézed reagált e valamit, vagy mi a szitu vele.

2013. okt. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

8. Jó, de neki nincs más, ahogy nekem se.

Nem is csajozgat meg semmi.


Egyébként tuti, hogy játszani akarok.


A kimozdulással meg ugye az a baj, hogy elég sajátosan állunk egymáshoz az emberekkel, hogy szépen fejezzem ki magam. Egészen más vagyok, nem illek közéjük.

2013. okt. 15. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!