Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt már cikis randid?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már cikis randid?

Figyelt kérdés
Mesélj! :)
2013. okt. 25. 15:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Volt.:D Találkozó , de nem randevú.


A pasi kiváncsi volt, hogy bátor vagyok-e a sötétben-az voltam:D

2013. okt. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Volt :D

A pasi elhívott randizni, aztán végig magáról beszélt, engem alig hagyott szóhoz jutni, nem is kérdezgetett rólam. Mondta, hogy üljünk be valahova és igyunk meg valamit, de nekem nem volt kedvem, mert szép volt az idő. Végül mégis rávett, de mondtam, hogy én nem kérek semmit, de ő rendelhet magának. Mindkettőnknek rendelt forrócsokit. Amikor távozni készültünk, a pultnál jött rá, hogy nem hozott elég pénzt. Nekem kellett kifizetnem mindkettőnkét, úgy, hogy még csak nem is akartam inni semmit... Hazakísért, és az ajtóban megölelt, majd megkérdezte, hogy: "Akkor most járunk?" Azt hiszem, egyértelmű volt a válasz :D

2013. okt. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Volt..nem is egy de a legcikibb az volt amikor netről találkoztam egy sráccal és amikor megérkeztem köszönt és elkezdtünk sétálni és ő nem beszélt semmit...aztán én törtem meg a jeget és kénytelen voltam én beszélni végig...ő meg csak néha hozzá szólt a témához,de akkor is tök keveset..aztán beültünk a mekibe shaket inni erre ő valami melegétkezési utalvánnyal akarta kifizetni és nem fogadták el...égett mint a fene aztán én fizettem ki...aztán ültünk a meki előtt és ő elkezdett telefonozni..alig vártam hogy elmenjen...soha többet nem beszéltünk
2013. okt. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Hát egyszer randiztam egy sráccal aki akkora hévvel beszélt, hogy közben leköpött :D aztán végül nem lett semmi komoly kapcsolat belőle, bár nem ez miatt :D


Randiztam egy sráccal és megkérdezte, hogy: "na akkor kitehetem facebookra, hogy kapcsolatban vagyok??" -.-" na hát vele sem lett semmi komoly :D

2013. okt. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
(3) Te szegény, ezt jól kifogtad:D
2013. okt. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2. 3. válaszon nagyon jót nevettem :) meg voltatok áldva ezekkel :)
2013. okt. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer volt egy olyan,amit Murphy bácsi is megirigyelt volna.

Késésben voltam,megvágtam magam borotválkozásnál,nem járt a villamos,taxival mentem,de valahogyan egyben kitépte az órát a műszetfalból.

Aztán odaértem és az volt a mák,hogy ő is késett,mert ha nem ő ült volna az én asztalomhoz,akkor fel se ismertem volna.

Séta,kínos csendekkel teli és meg is jegyezte,hogy szófosóbbnak képzelt,pedig ő se beszélt.

Az eső is eleredt,bár azt szeretem.

Hazafelé,csak azért nem ugrottam a patakba,mert túl alacsony volt a víz,hogy belefulladjak :D


Meg volt egy,amit én élveztem,de a lánynak kínos volt

Meglátott és elindult a másik irányba. Na mondom bameg,hazamegyek :D

Erre írt,hogy nem talál,menjek ide és ide.

Kiderült,hogy nem volt nála a szemüvege :D

Meg se mert szólalni szegény.

Vettem fagyit,ami megolvadt és magára öntötte.

Vittem neki hozzá szívószálat.

Aztán felsértette az ujját és ragtapaszt is vettem neki :D

A moziban meg magára borított egy nagy adag popcorn :D

De amúgy egész végig röhögtünk.

És azóta ő már a barátnőm :)

2013. okt. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mármint nem azóta a nap óta :D
2013. okt. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
neten ismertem meg a srácot, és a személyes találkozásnál derült ki, hogy a képek amiket küldött magáról 10 évesek, és azóta megkopaszodott és 30 kilót hízott :( nem akartam megbántani azzal hogy sarkon fordulok és hazajövök, mert nagyon kedveltem akkor már a beszélgetéseink miatt, de végig feszengtem, szinte rá se bírtam nézni és mikor nyomulni kezdett már a gyomrom forgott. egy óra után megmondtam neki hogy ne haragudjon, de kizárt hogy köztünk bármi legyen, mert belül ugyanaz az ember akit megkedveltem, de rondán átvert a régi képekkel. és persze én voltam a hülye ku.rva, hogy akkor minek hülyítettem meg adtam alá a lovat egy órán keresztül, miért nem futottam haza amint megláttam. utólag már én is azt mondom hogy azt kellett volna.
2013. okt. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
7-es, mintha engem írtál volna le :D :D valahogy gondoltam,hogy végül ő lett a barátnőd. :-)
2013. okt. 25. 19:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!