Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen cikis randi "élményeite...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen cikis randi "élményeitek" vannak?

Figyelt kérdés
2013. jún. 16. 10:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát,ciki az nincs,nem szokásom magam égetni...De fura az volt.Egy olyan lánnyal randiztam,akivel elötte is haverságban voltunk,hozzá értem,és azt mondta,nem szereti,ha hozzá ér valaki.Nem épp olyankor,hanem általában.

többször nem randiztunk...

2013. jún. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát egy srác első randin elvitt egy focimeccsre... Engem nem nagyon izgatott a dolog. Végig fogta a kezem még a buszmegállón meg a buszon is. A végén meg meg akart csókolni de én kitértem és csak megöleltem. Elég kellemetlen volt.
2013. jún. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem minden randi ciki, ezért nem is tolom. Olyan gáz eljátszani, hogy mintha nem tudnám, hogy a lány legszívesebben azonnal magába gyömöszölne a helyszínen :)
2013. jún. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Három éve éltem komoly kapcsolatban, amikor az egyetemen olyan feladatot kaptunk, hogy kettesével dolgozzunk egy projekten. Ez magába foglalt egy kis helyszíni kutatást is, egy parkban kellett embereket interjúvolni. Engem az egyik fiú évfolyamtársammal osztottak be. Meg is beszéltük a sráccal, hogy pénteken 16 órakor találkozunk az adott parkban. Reggel felhívott, hogy nem tudnék-e mégis 14 órára menni, mert neki későbbre dolga akadt. Oké, odamentem korábban. Ott állt a parkban, úgy kicsípte magát ahogy még nem is láttam őt - felzselézett haj, elegáns ing, divatos farmer - csodálkoztam is, hogy egy egyetemi feladathoz egy parkba miért kellett így kiöltözni.

Hát még amikor a virágot megláttam nála! Odaértem hozzá, erre elkezdi mondani, hogy mielőtt még bármit is mondanék, ő szeretne nekem régóta elmondani valamit. Próbáltam közbe szólni, de ő a szó szoros értelmében szerelmet vallott nekem, hogy már két éve engem figyel az órákon, nézegeti otthon a képeimet, stb... Mikor végre sikerült közölnöm vele, hogy van barátom, teljesen elvörösödött, igazából nagyon sajnáltam. Erre még kinyögte, hogy de ő azért hívott oda 14 órára, hogy a munka előtt még közösen el tudjunk menni ebédelni, amolyan első randiként.

Nem tudtam mit mondani, megint kinyögtem, hogy nekem van barátom, komoly kapcsolat. Erre már ő sem mondott semmit, csak álltunk ott, mindkettőnk számára nagyon kínos helyzet volt. (Mint kiderült, nem tudta, hogy van barátom - közelről nem ismertük egymást, facebookra nem volt kiírva) .Főleg az volt ciki, hogy még az egyetemi munkát is meg kellett csinálni... Végül megcsináltuk, de külön-külön, aztán a végén átküldtem neki az anyagomat és összerakta. Szegény srác utána egy hónapig alig mert köszönni is.

2013. jún. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
:SS az tényleg ciki lehetett:/
2013. jún. 16. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!