Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem hív randi után, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

DomiNoName kérdése:

Miért nem hív randi után, ha már összejöttünk?

Figyelt kérdés

számomra egy rejtély a pasi. a randin két órát végig beszélgettünk , kínos szünetek nélkül és nagyon jól megértettük egymást. el is volt ámulva, hogy lehet velem beszélgetni, nem úgy mint a többi lánnyal. aztán elég hevesen csókolt meg és kimutatta, hogy tényleg ezt akarja. utcán fogta a kezem stb..aztán amikor elbúcsúztunk nem beszéltük meg, mikor találkozunk újra és nem mondtuk ki, hogy igen, mi most járunk. ez szerdán volt, és azóta semmilyen módon nem keresett. pedig facebookon fönt van, tudja a számom stb.

sokan azt mondják, hogy tilos nekem írni először, szóval várjam meg az ő lépését.én is így látom helyesnek, de majdnem megbolondulok...segítsetek! tanácsokat, bármit mondjatok



2013. jún. 15. 22:37
 1/2 anonim ***** válasza:

szerintem ha vasárnapig nem ír, írj rá te, nagy baj nem lehet, csak arra figyelj, hogy ne számon kérd, inkább csak kedvesen érdeklődj.

Egyébként ez nem ilyen kimondásos alapon megy, hogy "akkor most mi járunk", hanem magától jön.

2013. jún. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szarik rád.
2013. jún. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!