Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt már cikis randid?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már cikis randid?

Figyelt kérdés
Ha igen,mi történt?Mesélj!
2013. júl. 18. 15:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Már éppen kísért haza a srác a hídon, amikor egy nagy szellő felfújta a ruhám...kint volt a bugyim...aminek a fenekén egy nagy panda fej van(csak azért vettem meg meg baromi édes..és fene sem gondolta volna h már az első randin "mutogatom" majd a bugyim:D)..
2013. júl. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A randi nagyjából háromnegyed órán át tartott... én beszéltem, a lány meg vigyorgott. Szerintem 7 mondatnál nem mondott többet. A végén már untam, hogy próbálkozok, hogy mit szeret, mi a kedvenc filmje/könyve... de láttam rajta, hogy a beszéd és a gondolkodás nem az erőssége (habár lehet, hogy gondolkodott). Azóta se láttam, HÁL' a Jahvénak! X)
2013. júl. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Csak az :)
2013. júl. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Persze. : D

Az egyiknél épp megvolt, és a csókolózástól annyira beindultam, hogy sikeresen átáztam, utána nem győztem takargatni magam, még szerencse, hogy hosszabb felsőt vettem fel. : D Meg volt egy olyan, amikor a sráccal este szórakozni voltunk, erősen beittunk mindketten, majd hazatérve elment a fürdőszobába szöszmötölni, én meg próbáltam addig levenni a leharcolt harisnyám a nadrágom alól (tél volt), hogy ne legyek kiábrándító, de az alkohol miatt ennek az lett a vége, hogy elestem, és rám gabalyodott az egész, pont, mikor jött ki a fürdőből. Mondjuk csak nevetett, de akkor is. : D

Olyan is volt, amikor a srác volt gáz, és egyszerűen nem bírtam lekoptatni, az egyik barátnőmnek kellett felhívnia, hogy valami 'sürgős ügyben segítsek', csak így tudtam megszabadulni tőle.

2013. júl. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Találkoztam a sráccal, aki tögtön le akart smárolni, meg mondta, hogy fogjuk meg egymás kezét. Mellesleg bűnrodna volt, többet nem is találkoztam vele, elég rossz élmény volt.


Olyan pandás bugyim pedig nekem is van!! Ugye olyan, hogy a szemei vannak a két seggeden? :D

2013. júl. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok:D

Igen, olyan :DDD

2013. júl. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Melyikőtök jön randizni? Még sosem láttam pandás bugyit.
2013. júl. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
:D én is akarok pandás bugyit!!!
2013. júl. 19. 14:41
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm ezt a kérdést, egy igazán nevetségesen ciki "élmény" jutott eszembe:D


Fiatalabb koromban, talán 13-14 lehettem, interneten ismertem meg egy lányt, vagyis a kulcs pont az, hogy nem ismertem meg, és 1 óra beszélgetés után "randira" hívtam. Hangsúlyoznám, kis 13-14 évesek voltunk! :D Erre otthon gondolkoztam, és vittem egy focilabdát magammal, mivel egy játszótérre beszéltük meg a találka helyét. Amikor megláttam, köszöntünk egymásnak, majd megkérdeztem, hogy szeret-e focizni, mire a válasza igen volt. Felajánlottam, hogy passzolgassunk, el is kezdtük, mindezt 5 percen át síri csendben. :DDDD Ezek után mondta, hogy mennie kell... Nem is beszéltünk egymással a jövőben. Total failure.


20F

2013. okt. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Szerintem mindenkinek kijutott már cikis randikból bőven. Írjatok még sztorikat :-)
2013. okt. 25. 15:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!