Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt már cikis randid?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már cikis randid?

Figyelt kérdés
Ha igen,mi történt?Mesélj!
2013. júl. 18. 15:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy volt:)


Az egyiknél a sráccal képtelenség volt beszélgetni. Bármit hoztam fel témaként, neki arról nem volt véleménye.

pl

Nem szerette az iskolát, nincsenek barátai, nem szeret filmeket nézni, nem szeret zenét hallgatni, nem szeret olvasni, nincs hobbija, nem szereti az osztálytársait sem, nincs testvére, nem szereti a szüleit mert szigorúak, és nem engedik mindig bulizni. Nem szereti az állatokat sem, és amúgy az embereket sem.

Megkérdeztem tőle, hogy akkor mégis miért akart randizni? Erre nem válaszolt.

Mikor végigmentem a felsoroltakon, még akkor sem sikerült 3 értelmes mondatot kiszedni belőle. Aztán nagy nehezen eljött az idő a mozifilm kezdésre.

A film közepe felé odasúgta nekem, hogy ha vége akkor ugye felmegyünk dugni hozzá?, És ugye én szedek tablettát ?mert nem tudja hogy kell gumit húzni!

Azt mondtam, hogy kimegyek a mosdóba, kimentem a moziból.

Mondanom se kell, hogy nem mentem vissza.

Ezek után még reklamált nekem a neten, hogy miért nem találkozom vele újra.


Ketteskével az történt, hogy egész jól eldumáltunk, de mikor megcsókolt, 1részt a hányinger közelébe jutottam, annyira büdös volt a szája, másrészt még a csókban is béna volt.

Utána mondta, hogy biztos szar. Erre én mondtam hogy majd gyakorol...Alig vártam, hogy jöjjön a metró, és leléphessek. Később neten írt, hogy tudja, nem akarok vele járni, de azért még tanítani fogom szexelni ugye?


hármaskával is egész jól elvoltam. Meg is csókolt (ami pocsék volt) ezek után megkérdezte, nem zavar e hogy ő amúgy meleg....-.- :)


Olyan felemelő érzés volt 3,5 éve a felismerés, hogy 5 év ilyen jellegű kínszenvedés után végre nem kell többet randiznom, mert találtam értelmes férfit. A férjemet:)


27/N

2013. okt. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Jót mosolyogtam :-) a vége a legjobb ;) Gratulálok!
2013. okt. 26. 10:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!