Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most mit gondolhat rólam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit gondolhat rólam?

Figyelt kérdés
Elhívtam házibuliba egy pasit, aztán meggondoltam magam, mégse akartam hogy ott legyen én azt mondtam neki elmarad.Furdalt a lelkiismeret és bevallottam neki, hogy hazudtam.Azt mondta nem haragszik, meg hogy megmondhattam volna neki, h nem akarom ott látni, mert nős.Aztán meghívtam még 1-szer, hogy szívesen látom, mert bántott hogy olyan kedves volt hozzám, én meg le akartam rázni, mert attól paráztam mi van ha rám akar majd mászni.Most mit gondolhat rólam?
2009. nov. 11. 21:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt, hogy határozatlan vagy.
2009. nov. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tisztességtelen dolog meghívni házibuliba egy nős embert!Joggal hiheti,hogy leakarsz feküdni vele ,pláne ha még bocsánatot is kérsz tőle a lemondásért.Mit akarsz tőle? A szeretője lenni és esetleg te lennél a válóok?Miért nem keresel magadnak egy független pasit,ahelyett,hogy szétdúlnál egy házasságot!
2009. nov. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
miért nem hívtad el a feleségét is akkor?
2010. aug. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!