Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most mit gondolhat rólam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit gondolhat rólam?

Figyelt kérdés

Először aludtam ott barátomnál, és hát én egy tipikus lepedőakrobata vagyok, sokszor van hogy teljesen lehuzatolom a takarót míg alszom.Most is kb ez történt, reggelre a takaró a huzatban csak egy csomó volt, és a huzat volt rajtam, de barátom azt mondta, hogy sokszor le is löktem magamról.

Meg este többször is felébredtem, ilyenkor hozzábújtam meg minden, és szerintem legtöbbször felébredt rá, ilyenkor megsimiztük egymást és ő aludt tovább.

Nem tehetek róla, kicsit rossz alvó vagyok, meg ideges is voltam.Szerintetek?

L17


2011. jan. 9. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem aranyosnak találta.
2011. jan. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 DJ_Whiteman ***** válasza:

Egyetértek:)

Ilyenből semmi probléma nincsen:D

2011. jan. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hidd el, ez nem probléma...

Az unokahugom olyatcsinál az ágyban, mikor alszik, hogy addig forog, míg a levegőbe nem pucsitó fenékkel alszik tovább az ágy közepén egy szál pizsiben, s a párnájával...

Néha ránézünk éjszaka, és finoman a takaró alá visszatereljük :D


Ne aggódjál. Ezek nagyon aranyos dolgok :D

2011. jan. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tök aranyos lehetsz. :)))
2011. jan. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi, nagyon féltem hogy emiatt már nem akar majd velem aludni!

így is nagy szerencse hogy nem rugdostam ki a veséjét a helyéből, bár lehet hogy így volt, minden esetre nem mondta:S

2011. jan. 9. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!