Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondolhat rólam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolhat rólam?

Figyelt kérdés

A srác nem bunkózik velem, normális általában, kedves és figyelmes, előzékeny, egyszer-kétszer írt levelet, amire egyszer válaszoltam, de utána nem. Nem beszélgetek vele, ha mégis hozzám szól, akkor se nagyon nézek a szemébe, vagy olyan kérdést tesz fel, amiről azt gondolom, hogy ez biztosan nem komoly, erre nem is várhat választ tőlem, így meglepődve vagyok előtte... Mikor sokáig néz, akkor pár mp után máshova nézek, illetve ha egyértelműen érzem-látom, hogy néz, akkor nem nézek rá.

Mit gondoltok a viselkedésemről?


2009. okt. 31. 12:12
1 2
 1/14 anonim válasza:
90%
orvos látott má?
2009. okt. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Dr.Joshi Bharat Pszichológus
2009. okt. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én őszintén megmondom, ezt az egészet úgy ahogy van, nem értem :D Egyáltalán miért tetted fel a kérdést? Tetszik neked a srác? Vagy mire vagy kíváncsi? Minek/miről/miért írt levelet és Te miért csak egyszer válaszoltál neki? Nem beszélgetsz vele---->MIÉRT? Ebből nekem tökre az jön le, hogy egy kicsit sem érdekel Téged ez a srác, pedig nyilván érdekel, ha itt most rákérdeztél. A viselkedésed nekem nagyon nem jön be, ha én lennék a srác, hagynálak....
2009. okt. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nekem írt levelet, hogy mi újság velem, hogy telnek a napjaim. Nem tudom, hogy én érdeklem-e, vagy csak udvariasság/kíváncsiság az egész. Sokszor nem köszönök neki, hanem megvárom, hogy ő köszönjön. Az a helyzet, hogy bunkó azokkal a lányokkal, akik túl "közvetlenek" vele...
2009. okt. 31. 12:31
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a srác azt hiszi hogy téged ő nem érdekel.
2009. okt. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
23%
vegyél egy kutyát
2009. okt. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igazából tudatosan viselkedek így, mivel nem akarok mellélőni. Egyébként van kutyám, mire gondoltál vele kapcsolatban? :)
2009. okt. 31. 12:40
 8/14 anonim ***** válasza:
95%

hát tudod, kiskutya, nutella. mostanában népszerű.xD

amúgy meg én sem értem. én tökre azt szűrtem le, hogy téged nem nagyon érdekel a pasi, és csak ő foglalkozik veled. szal sztem ne lepődj meg, ha egy idő után nem ír leveleket, meg nem néz rád.

2009. okt. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
90%
Hát hallod, én 1 napig sem figyelnék rád ha így viselkedsz....
2009. okt. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

basszus álljon már le mindenki a kisállatos szövegekkel... Egy kutya vagy macska vagy istentudja milyen állat felelősséggel jár, örülnétek ha egy depressziós barom ölelgetne titeket 3 hónapig aztán kib*szna az út szélére?


:D:D:D egyébként ez tényleg komoly

2009. okt. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!