Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ronda arcformán hogyan lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ronda arcformán hogyan lehet változtatni, hogy oda meg vissza legyenek érte a csajok?

Figyelt kérdés
Mert szinte az összes csaj helyes pasikkal van. Aki nem az, az mit tehet ezzel, hogy ő is mágnes legyen a lányok számára. Smink? Más haj? Borosta? Nekem sajnos egyik sem segít, ezek ilyen elcsépelt praktikák szerintem.
2013. okt. 13. 15:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Én is ronda vagyok,de egy jó haj hatalmasat tud dobni.

Plusz egy sportos alkat,illat..

17F

2013. okt. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Nem szabad semmibe sem beletörődni, ezt tanultam meg az élettől. Küzdeni kell és szeretni fognak. Csak valami eszköz már kellene, hogy ezt végre is lehessen hajtani az ember arcán, hogy vonzó legyen.
2013. okt. 13. 15:52
 13/17 Sinead ***** válasza:
Sportolj. Segít, ha nem hagyod abba az első héten, és eléred a célod.
2013. okt. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Az nem alakítja át a fejemet.
2013. okt. 13. 16:25
 15/17 Sinead ***** válasza:
Nem alakítja át, az addig oké. De hogy megváltoztat, az is biztos. Nézd meg őt: http://www.youtube.com/watch?v=m8Ku_Amti0o . Ha ő nem adta fel, akkor neked miért kell elkönyvelned magad rondának?
2013. okt. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Ügyes a srác, de a barátnője már azelőtt is megvolt, mielőtt kemora került volna a sor, kihullott volna a haja, stb.
2013. okt. 13. 17:15
 17/17 Sinead ***** válasza:
Ha nem motivált a videó, akkor legyél meleg, vagy vidd lejjebb a mércét.
2013. okt. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!