Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy tudnék ezen változtatni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék ezen változtatni?

Figyelt kérdés

utálom magam ezért :( hogy nem vagyok bőbeszédű az utolsó kapcsolatom is ezért ért véget mert egyszerűen nem tudtam beszélgetni a párommal és ő ebből azt vette le h nem érdekel engem. Én erről nem tehetek mindig is a csendesebb típus voltam sose voltam túl beszédes. Hogy lehetne ezen változtatni szerintetek?? Volt már egy pár randim is ahol a kínos csend percenként bekövetkezett ha a pasi nem volt beszédes mert én egyszerűen nem tudok mit mondani :( vélemények?? tanácsok? valami??

21L


2013. szept. 6. 16:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbálj egy csendesebb fiúval megismerkedni, őt szerintem annyira nem zavarná, hogy nem beszélsz sokat.
2013. szept. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
csendesebb fiú?? akkor valszeg egész nap csendben kuksolnánk és néznénk egymást :D
2013. szept. 6. 16:39
 3/4 Lamakid333 ***** válasza:
Ellentétek vonzása. Neked olyan pasi kellene aki még a hangyák nemi életéről is 30 oldalas esszét tudna írni :) Na nem azt mondom hogy téged sose hagyjon szóhoz jutni, egyszerűen csak annyi, hogy ha te nem, akkor legalább ő tudjon témát felhozni. Én is ilyen típusú pasi vagyok, bár nekem a feleségem csak telefonba szűkszavú, személyesen pedig nagyon meg tud eredni a nyelve. Lehet neked is a környezet hiányzik, vagy a megfelelő mértékű bizalom ahhoz hogy vég nélkül tudj magadról beszélni. Az is lehet hogy nem ismered magad eléggé ahhoz hogy el tudd neki mondani ki vagy mit akarsz, hogyan, mire vágysz, hasonlók. Csak akkor leszel igazán boldog ha te is megismered magad, hiszen mások megértéséhez magadon keresztül jutsz csak el.
2013. szept. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

régen én is ilyen voltam és most is nehezen kezdeményezek de ha valakivel már randin vagyok vagy akár baráti találkozón akkor meg inkább a másik véglet nem lehet lelőni

17L

2013. szept. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!