Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha túl rámenős lesz az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha túl rámenős lesz az első randin mit csináljak? Tudok ezen változtatni?

Figyelt kérdés
Van egy srác,velem egyidős,normálisnak tűnik,meg tetszik is nekem. Társkeresőn talált meg,és elég sokszor beszéltünk az óta msnen,mobilon,stb... Én nem akarom elsietni a dolgot,és első randin csókolózni,de ő többször utalt már erre,és bár mondtam neki finoman,hogy ha lehet,ne kapkodjunk,mégis attól tartok,hogy már elsőre meg fog csókolni. Hogyan kerülhetném ezt ki úgy,hogy ne higgye azt,hogy nem tetszik nekem egyáltalán? Később is ilyen rámenős marad,vagy lehet ezt visszafogni? Azt hiszem,nekem kell elővennem a józan eszem,ha azt akarom,hogy ne legyen hamar vége a kapcsolatnak,és ne higyje azt hogy valami könnyűvérű lány vagyok..:/
2012. máj. 7. 14:21
 1/2 Advocatus Diaboli ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz csókot, húzd hátra a fejed. Aztán amikor rájön, hogy hoppá, akkor mondd neki, hogy még nem szeretnél, majd csak később, ne haragudjon.
2012. máj. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Dávidmester13 ***** válasza:
84%
ha nem szeretnél csókot húzd hátra a fejed és kerüld el, vagy ha nagyon nyomul akkor finoman utasítsd vissza a közeledését és mondd meg neki hogy nem akarsz ezzel az egésszel annyira sietni ! de ha 1értelműen jelezni akarod hogy akarsz tőle valamit akkor öleld meg vagy pedig adj puszit az arcára vagy esetleg fogd meg a kezét
2012. máj. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!