Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elhívott egy srác randizni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívott egy srác randizni egy moziba, de nem tudom, hogy mit nézzünk meg, mert már egy csomó film felmerült. Ti ezek közül melyiket néznétek meg egy első randin? (lent)

Figyelt kérdés

1. Az igazság nyomában

2. Az éhezők viadala

3. 21 Jump Street – A kopasz osztag

4. Szerencsecsillag


A 4.-et még nem mondtam neki szerintetek? Vagy inkább első randin ne legyen ilyen romantikus film?



2012. máj. 6. 20:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Első randin inkább ne legyen semmilyen film, olyan helyre menjetek, ahol lehet beszélgetni, azért van az egész, nem azért, hogy csendben üljetek egymás mellett.
2012. máj. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én pont ma kezdtem el nézni Az éhezők viadalát, szerintem arra nyugodtan elmehettek! :)

Sokan mondták rá, hogy nagyon jó, volt akinek nem tetszett..


Nemtudom, hogy esetleg a Drive című filmet adják-e mert ha igen akkor mindenféleképpen arra mennyetek.. Nagyon jó!:)

2012. máj. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én első randin semmiképp nem néznék olyan filmet, ami komolyan szól valamiről (Éhezők viadala). Valami kis gagyi film a legjobb, amin lehet nevetni, lehet "fikázni" adott esetben, az már egy tökjó közös téma.

Nem jó a hangsúlyos film elsőre szvsz.

2012. máj. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 asdface ***** válasza:

Nem ajánlom a filmet első randinak.

De nekem is tetszett az Éhezők viadala. :)

2012. máj. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!