Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány akivel első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akivel első találkozáskor kiderült, hogy szereti a lovakat.!?

Figyelt kérdés
Második randira lebeszéltem egy lovardás ismerőssel, hogy mehetnénk hozzá és lovagolhatna a lány, hogyan vegyem rá a lányt, hogy lovas ruhában találkozzunk? Meglepetés lenne neki de olyan ahogyan az meg van írva bekötött szemmel vinném oda meg ilyesmi! De mégis, hogyan adjam be, hogy ne csini ruhában jöjjön?

2013. okt. 11. 20:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Lehet Ciccolina hajlamai vannak erre nem gondoltál.

És miért ez a kategória???

2013. okt. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha nagyon szereti a lovakat akiket jól megtud lovagolni ak engem biztos szeretni fog :D
2013. okt. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

mondd neki, hogy szeretnéd látni lovas cuccban :D mert biztos dögös lehet :D

vagy, hogy olyan helyre mentek vagy nem tudom...

2013. okt. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azt mondod neki, hogy a tanyán megszeretnél neki mutatni valamit, vagy valami ilyesmit.
2013. okt. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Bekötött szemmel vinnéd lovagolni? hááát.. én lány vagyok meg romantikus de ez még nekem is túl nyálas :D meg ha lovagol is akkor ez számára nem olyan nagy meglepetés. dehát mindegy te tudod.

Szerintem beszéld meg az egyik barátnőjével hogy mit tervezel, és mondd neki hogy vegye rá hogy pl. cicanadrágban menjen. a többi ruhadarab már úgyse számít. mondjuk hogy a lábára mit húz, inkább sztem akkor te készülj fel egy plusz gumicsizmával ha esetleg szandálban vagy egyébben menne.

2013. okt. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Esetleg ha ismered a lány tesóját/anyukáját, esetleg barátnőjét, aki bejár hozzájuk, kérd meg, hogy pakoljon össze lovas cuccokat. Lehet egy barátnő jóban van anyuval, anyu beengedi, megbeszélik, vihetsz neki cuccot, át is tud öltözni.:)
2013. okt. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én a pónilovakat szeretem. Úgy örülnék neki, ha valaki venne nekem egyet :$
2013. okt. 12. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!