Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak ezzel a lánnyal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ezzel a lánnyal? (nem birom igy tovább)

Figyelt kérdés

elég hosszú lesz de szépen kérlek olvasd el és ha van tipped írd le mert nekem nagyon fontos!!

Szóval van 1 lány úgy kezdődött hogy haverok vagyunk de most barátság alakult ki.. múlthéten minden olyan jól ment sokat beszélgettünk sokat megöleltem és ö is megölet engem nagyon szorosan ... aztán egyik nap nagyon erősen célzott rá hogy csókolózni akar de én nem voltam elég bátor így inkább a csók helyett csak megöleltem és mondta hogy nem erre gondoltam azt akarta hogy kezdeményezzek..(tehát biztos hogy csókolózni akart)...de mivel nem voltam elég bátor így csak ölelések voltak..jó ezután eltelt 2-3 nap én nagyon sokat gondolok a lányra és elhívtam többször is valahova de azóta sose jön sehova velem...közbelépett 1 másik fiú és most vele egyre többet beszél és úgy néz ki össze fognak jönni és ez így nekem nagyon nagyon rossz...Jah meg pluszba még ugye nekem mint barátjának mindig mesél arról a fiúról meg hogy milyen jól elvannak...ezzel még több fájdalmat okozva nekem...

Kérdésem a következő lenne: Mit csináljak? elmondjam neki hogy beleszerettem? létezik hogy ö is akart tőlem valamit és egyik napról a másikra ez megváltozott? vagy megszakítsam vele a kapcsolatot? mert így hogy lány barát ez így nekem nagyon rossz főleg hogy mindig pont nekem mesél arról a másik gyerekről..


ennyi lenne,kérlek segítsetek ha valakinek van ötlete..nagyon szépen köszönöm hogy elolvastad és ha még válaszolsz is az még jobb lenne KÖSZÖNÖM !! :))


19f 17l



2013. szept. 25. 16:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
72%
Nem vágom, hogy miért kell ennyire mulyának lenni. Most már hagyd a fenébe. Elszalasztottál egy lehetőséget, mert gyáva voltál. Sajnos ez a velejárója. Nem kell töketlenkedni, hanem cselekedni kell! Majd legközelebb! Ebbe pedig törődj bele!
2013. szept. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
57%
Ott rontottad el hogy nem csókoltad meg amikor célzott rá..nyuszinak tart
2013. szept. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem beszelj vele!Talan azt gondolja hogy te nem szeretnel tole baratsagnal tobbet es ezert tavolodott el toled es ugy kezel mint egy baratot.tudom hogy nehez tud lenni megosztani masokkal az erzeseidet es felni az elutasitastol de tul kell esni rajta,ha meg sem probalod talan sohase fogod megtudni hogy lehet h o is szeretne veled lenni :)
2013. szept. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

hagyd!

Állításod szerint akart valamit,majd pár nap múlva meg arról beszél neked h milyen jól elvan a másik sráccal...

Bár az is lehet h te érted félre a dolgokat.

2013. szept. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek!!


utolsónak (meg mindenkinek) : biztos hogy akart valamit tőlem mert egész nyáron hívogatott ide oda hogy menyünk el együtt csak 2esben meg minden nap elhívott valahova ..na meg a csók sztori..ennél egyértelműbben nem is leehetne jelezni hogy akar valamit... csak ugye hogy nem kezdeményeztem így mindennek vége ha már hívom akkor se jön..

2013. szept. 25. 16:54
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez a legrosszabb mikor a csaj akivel össze akarsz jönni, elmeséli neked melyik pasit nézte ki magának... Kétszer is volt benne részem. Tapasztalatból mondom hogy ez innentől veszett ügy.
2013. szept. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Mond el neki és ha nem viszonozza hagyjad!
2013. szept. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Mond meg neki, hogy mit érzel...

A lány valószínű úgy érzi most (így h "visszautasatottad"), h te úgysem akarsz tőle komolyat..

Az is lehet, hogy ezzel a sráccal féltékennyé akar tenni vagy így próbálja "feldolgozni", hogy te nem akarsz tőle semmit...

Kicsit elrontottad ezt :/

2013. szept. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
szerintem csókold meg, talán még nem késő
2013. szept. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Bizony, azt kell mondjam amit itt a legtöbb, ezt elszalasztottad. Ne busulj, hanem tanulj a hibádból, látod ha az ember mindíg azt teszi ami "Neki a legjobb és amit akar", utána nincs miért bánkódni. Könnyebben tul lépsz még ha visszautasít is a dolgokon, mint azon amit megtehettél volna "HA".
2013. szept. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!