Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak ezzel a lánnyal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ezzel a lánnyal? (nem birom igy tovább)

Figyelt kérdés

elég hosszú lesz de szépen kérlek olvasd el és ha van tipped írd le mert nekem nagyon fontos!!

Szóval van 1 lány úgy kezdődött hogy haverok vagyunk de most barátság alakult ki.. múlthéten minden olyan jól ment sokat beszélgettünk sokat megöleltem és ö is megölet engem nagyon szorosan ... aztán egyik nap nagyon erősen célzott rá hogy csókolózni akar de én nem voltam elég bátor így inkább a csók helyett csak megöleltem és mondta hogy nem erre gondoltam azt akarta hogy kezdeményezzek..(tehát biztos hogy csókolózni akart)...de mivel nem voltam elég bátor így csak ölelések voltak..jó ezután eltelt 2-3 nap én nagyon sokat gondolok a lányra és elhívtam többször is valahova de azóta sose jön sehova velem...közbelépett 1 másik fiú és most vele egyre többet beszél és úgy néz ki össze fognak jönni és ez így nekem nagyon nagyon rossz...Jah meg pluszba még ugye nekem mint barátjának mindig mesél arról a fiúról meg hogy milyen jól elvannak...ezzel még több fájdalmat okozva nekem...

Kérdésem a következő lenne: Mit csináljak? elmondjam neki hogy beleszerettem? létezik hogy ö is akart tőlem valamit és egyik napról a másikra ez megváltozott? vagy megszakítsam vele a kapcsolatot? mert így hogy lány barát ez így nekem nagyon rossz főleg hogy mindig pont nekem mesél arról a másik gyerekről..


ennyi lenne,kérlek segítsetek ha valakinek van ötlete..nagyon szépen köszönöm hogy elolvastad és ha még válaszolsz is az még jobb lenne KÖSZÖNÖM !! :))


19f 17l



2013. szept. 25. 16:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Jam és még annyit, hagyd, ez hogy meséli neked el a dolgokat, már egy alárendelt szerepet ad Neked amiből nem sok (0) esély van hogy összejösz a csajjal. Főleg hogy innen Te rágörcsölnél, nagyon akarnád, mégjobban belehajszolnád magad ebbe a szerepbe. Állj le.
2013. szept. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Szerintem is kapd el és csókold meg ,de úgy igazán,hogy érezze,megőrülsz érte.
2013. okt. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Kapd el és smároljatok egy kicsit! ;)
2013. okt. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyik napról a másikra nem valószínű hogy szerelmes lett valaki másba, ha előtte pont ki próbált kényszeríteni tőled egy csókot... ha legközelebb elkezd mesélni, a mondat közepén smárold le, vagy jól jössz ki, vagy nagyon nagyon nagyon rosszul! De ha nem kockáztatsz, tuti marad az állapot, ő mesél, te hallgatod, de legbelül... szóval vagy válllsz egy kis kockázatot, és lehet hogy csalódni fogsz, vagy nem teszel semmit, és eközben összetörsz legbelül. Szóval szerintem jobb ha lesmárolod egy adandó alkalommal! Ha meg tényleg szereti azt a másikat, akkor ez van. Alkalmad volt, elszalasztottad, ez van.
2013. okt. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Gratulálok!

Beléptél a barátzónájába, és csak egy "barátnőként" tekint rád.

Ajánlom hagyd egy kis ideig (de akkor fennáll a veszéley hogy a másik csávóval fog járni)

Más ötletem nincs.

2013. okt. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
köszönöm utolsó meg köszönöm mindenkinek!! azt fogom csinálni hogy tényleg várok egy kis időt és hátha addig rendbe teszi a dolgokat magába és reménykedek hogy nem talál mást...
2013. okt. 13. 18:32
 17/17 anonim ***** válasza:

Elmondanám, hogy ez a barátzóna egy hülyeség. Ha úgy alakul ki a barátság, hogy van köztetek "kémia", akkor bármikor lehet belőle több. Tapasztalatból mondom.

Amúgy kérdésedre a válasz, valld be neki, hogy te többet akarsz, csak gyáva voltál lépni, talán még nem késő. Ha viszont már az, akkor fogadd el, és keress mást. F/19

2013. okt. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!