Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan szólítsak meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szólítsak meg egy lányt akit nem ismerek?

Figyelt kérdés
Szóval van egy lány, aki igazából nagyon tetszik, élőbe még nem igazán beszéltünk, csak én facen irkáltam neki, és még alakulhat is belőle valami.. Először is az lenne a kérdésem, hogy hogyan menjek oda hozzá, miről beszéljek neki elsőként, további témákra is kíváncsi lennék, mert sose csináltam még ilyet.. Olyan lány barátom se volt még akivel beszélgettem volna rendesen..:o

2013. okt. 10. 16:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
50%
helo
2013. okt. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Esetleg valami komolyabb, számomra hasznos választ tudna adni valaki?
2013. okt. 10. 17:12
 3/15 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, mert csak a külsődön múlik a sikered.
2013. okt. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:

Menj oda hozzá, köszönj, és ha megkérdi, hogy mizu, akkor mondj valami aktuálisat, pl. h kicsit stresszelsz a töri dolgozattol vagy valami es kérdezd meg, h ő készült e már rá. Ha nem kérdezi meg, h mizu, akkor vagy rossz kedve van, vagy elfoglalt, vagy nem kedvel. Tök mindegy, mert mind3 esetben lépj le valami kamu szöveggel. pl.: nem tudod h hanyadij oldaltól kell tanulni törire?. Csak annyi a lényeg, h legyen valami valós dolog.

Ha meg már folyik a csevej akkor ügyelj arra, h ne csak te beszélj, kérdezz tőle azzal kapcsolatban amiről te beszéltél, és te is arrol beszélj amiről ő

Csak szép gördülékenyen. Ja és ne mutatsd ki, de Ő van megtisztelve, h te beszélgetsz vele. ;)

hajrá

2013. okt. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Az a probléma, hogy nem osztálytárs, és nem igazán ismerem..:) Fiatalabb nálam, de mégis úgy érzem, h benne több magabiztosság van mint bennem..:) Én félek az egésztől, ő meg csak inkább mintha kíváncsi lenne rám..:)
2013. okt. 10. 17:41
 6/15 anonim válasza:

17:35 vagyok.

Csak példák voltak :)

Találj ki valamit :)

2013. okt. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
53%
Hey, Iam UFO.
2013. okt. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Hey, you aren't funny.
2013. okt. 10. 18:13
 9/15 anonim válasza:

szia, hát ez nehéz kérdés

először azt kéne tudni, hogy ő hogyan viszonyul hozzád

mert ha elmondod neki, hogy tetszik neked és neki te nem, akkor az elég égő:D én is ilyen vagyok, nem tudok mivel 'kezdeményezni'..hogy mit mondjak

hány éves vagy? mennyi a korkülönbség?

egyenlőre beszélgess vele facen, vagy ha már tudod, hogy hogyan érez csak akkor hívd el valahová

L.

2013. okt. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Mond ez neki: Szia! Nagyon megtetszettél igy külsőleg, de engem érdekelne a személyiséged, mert a külső egy dolog, de milyen a belső. Aztán elkéred a telefonszámát, persze mikor odaadta a telefonszámot ha sikerül, felhivod ott a helyszinen, hogy tuti az ő számát adta meg, megbeszéltek egy időpontot, és randi. :DD
2013. okt. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!