Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan szólítsak meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szólítsak meg egy lányt akit nem ismerek?

Figyelt kérdés
Szóval van egy lány, aki igazából nagyon tetszik, élőbe még nem igazán beszéltünk, csak én facen irkáltam neki, és még alakulhat is belőle valami.. Először is az lenne a kérdésem, hogy hogyan menjek oda hozzá, miről beszéljek neki elsőként, további témákra is kíváncsi lennék, mert sose csináltam még ilyet.. Olyan lány barátom se volt még akivel beszélgettem volna rendesen..:o

2013. okt. 10. 16:59
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de már nem aktuális..:D Egy újabb pofára esés..:D
2013. okt. 13. 09:37
 12/15 anonim válasza:
Óh:( Elmondod, hogy mi történt?
2013. okt. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
hát igazából ez az, h semmi..:DD Bevallottam neki nagyjából mindent facen, és nem is írt, már 5 napja látta kb.:D
2013. okt. 15. 22:04
 14/15 anonim válasza:

b*szd meeg:D mondtam, hogy ne mondj semmit, amíg meg nem tudod, hogy ő szeret-e:D

ezt a csajt mostmár elb*sztad..

szerintem hagyd is, mert a végén neked lesz égő:D

2013. okt. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Legalább szereztél egy kis tapasztalatot. Ennyivel is több vagy. Menj a kövi csajhoz.
2022. okt. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!