Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Írtok vicces történeteket,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írtok vicces történeteket, amik a pároddal és veled történtek, esetleg egy vicces randi stb?

Figyelt kérdés

Ebben a témában egyfolytában csak a szomorúságot látom! Meséljetek valami vicceset!

Velem olyan volt, hogy elkezdtem chatelni egy viszonylag jól kinéző, kedves fiúval. Eljutottunk odáig, hogy találkozzunk, mondta, hogy ő majd elvisz egy nagyon jó kis helyre. Remek, én szépen kicsíptem magam, smink, haj, stb.

Találkoztam vele, késett vagy egy fél órát, szakadt cuccokban volt, az illata sem volt valami kellemes, KOPASZ VOLT HÁTUL (20 éves srácról van szó) és ELŐL HIÁNYZOTT AZ ELSŐ KÉT FOGA! Már látta, hogy én már most kezdek kiakadni, elkezdte mondani, hogy csak hülyült múlthéten a roma barátaival, és hogy jövőhéten megy megcsináltatni a fogát. Ok. Megkérdeztem hova megyünk. Mondta, hogy nem tudja, de errefele van egy "tök jó" kocsma (állítása szerint), oké, beültünk, kb ilyen helyi késdobáló szintjét ütötte meg az a hely, tele romákkal és hajléktalanokkal. Kb szó nélkül ültünk egymás mellett, és egyszer csak EGY AKKORÁT SZELLENTETT HOGY AZ NEM IGAZ, és mondta, hogy bélproblémái vannak, és mondta az orvos, hogy még véletlen se tartsa vissza amit ki kell adnia magából. Erre ilyet szól: "Ne haragudj gyönyörűm, de ez a f*ng kicsit túl nagyra sikeredett, ki kell mennem a wcre, addig fizess kérlek (!!!!!!!!????), aztán menjünk."

Én teljesen le voltam amortizálva, és azt mondogattam ,hogy ezt nem hiszem el, nem hiszem el ilyen nincs. Mégis mit vártam, hogy egy csodálatos randinak leszek része egy helyes pasival majd karöltve fog hazakísérni?:D Ó de kis buta vagyok. Mikor kijött a pasi, kint kezet ráztam vele, és mondtam, hogy nagyon jó, hogy annyira élvezte a társaságomat, hogy besz*rt, és hazamentem. TELJESEN KI VAGYOK BORULVA..:DD

Nem kell ennyire primitív történetnek lennie, csak gondoltam legyen már itt valami vicces téma is!:D



2013. okt. 10. 15:05
 1/3 anonim ***** válasza:
1-2 napja mintha láttam volna már olvastam volna ezt a történetet. Csak ez egy picit mintha le lenne rövidítve.
2013. okt. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezt te találtad ki?
2013. okt. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
de ez nem vicces hogy h csak kitalálod vagy lemásolod valahonnan olyat írjál ami veled történt meg
2013. okt. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!