Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi volt életetek legcikisebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt életetek legcikisebb randiján?

Figyelt kérdés

Nálam konkrétan a következő volt.


Összefutottam a lánnyal, mindketten 20 évesek vagyunk. Sétáltunk, beültünk egy étterembe, és addig volt szép és jó az egész, amíg el nem kezdett beszélni az exéről.

Akkor esett le, hogy életembe nem találkoztam még ilyen buta, és sötét lánnyal.

Elmesélte, hogy még tulajdonképpen most is az exe után fut, egy gazdag pali után. A mondókájából nekem az jött le, hogy kb 2-3 havonta füttyent egyet neki az exe, a kislányt elönti a "forever love" érzés, majd ágyjelenet, utána megint nem vesz róla tudomást.

Ez a csaj a feministák rémálma lehet. Olyan durván h*lyére veszi a csajt, de ő (elmondása alapján) mindig ugrik neki, mert "jaj az igaz szerelem majd megváltoztatja".


Utána megkérdeztem, hogy ha az exe után futkos, akkor miért egyezett bele a randiba. Hát mert szeret ismerkedni új emberekkel....jajjj


Nektek volt cikis randitok? Nekem eddig ez volt a legcikisebb....soha többet :D



2013. ápr. 6. 19:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%

akkorát fostam a wc jében h kifröccsent minden, és benyitott h minden rendben van-e???


nem felejtem el a fejét!!

2013. ápr. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Benyitott Wécézés közben? Azért az is komoly lehetett....
2013. ápr. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy parkban találkoztunk, sétáltunk már órákon át, és nekem nagyon kellett hm...folyó ügyet intézni. Mondtam üljünk be egy kávézóba a közelben, mire ő:nem szomjas, nem szereti a kv-t. Mondom oké, akkor én iszom egy kv.-t ő meg eszik egy sütit, csak menjünk. Nem veszi a lapot, erősködik, hogy nem éhes, nem szereti a sütit. Csak ki kellett nyögjem, hogy elmennék mosdóba, nem kell meghívjon semmire, de sürgős. Mire ő:a kabátommal takarlak, guggolj le egy bokor mögé...
2013. ápr. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

" wc jében h kifröccsent minden, és benyitott"


neee...ezen most dobtam egy hátast :D



Nekem volt régebben még 1, bár az nem is ciki, inkább vicces. Elkezdett esni az eső, de ilyen hirtelen, tipikus nyári zápor. Erre a lány sminkje meg mindene úgy elfolyt, hogy olyan volt, mint Joker.:D Ő is nevetett rajta, bár azért kínos lehetett neki...

2013. ápr. 6. 19:07
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
XDD hahaha De jót nevettem az utolsón, nagy forma lehetett a pali. XDDD
2013. ápr. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
67%
A parkos story mindent visz:)
2013. ápr. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Vicces sztorik is jöhetnek !! :D
2013. ápr. 6. 19:14
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Társkeresőzöm. Egy alkalommal rámírt egy pasi, pár napig levelezgettünk, randira hívott. A profilképén magas jóképű, fiatalos pasi, gondoltam nosza! A randin ért a nagy meglepetés! Legalább 10 évvel fiatalabb kori képet rakott fel, kb. tíz centivel alacsonyabb volt, durván sebhelyes volt az arca, és sántított!!! Pfff, hát ez nagyon ciki volt, alig tudtam kifarolni az esetből! :))
2013. ápr. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Egy pasival beszélgettem fb.n 2 hónapon keresztül kb 6-7 évvel idősebb volt, nagy nehezen beadtam a derekam egy "randira", én idióta nem néztem végig a képeit csak párat na mondom ez nem is olyan rossz , hát elmentem találkoztam vele nem kicsit döbbentem le mert nem úgy nézett ki mint képeken na mondom jó nem leszek bunkó nem minden a külsőség,leültünk egy padra dumáltunk hát ő elég visszahúzódó volt nem nagyon beszélt én meséltem ezt azt aztán 5 perc múlva beállt a kínos csend, 5percig csendben ültünk még mondtam 1-2 dolgot aztán rá kb 10 perccel mondtam neki hogy bocsi nekem mennem kéne stb.. aztán elmentem meg is haragudott rám elég cikinek éreztem a helyzetet

19l

2013. ápr. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
61%
Séta közben hugyoznom kellett. Egy parkban voltunk, szóval elvonultam egy fa tövébe hugyozni. Csak az volt a gond, hogy miután elővettem beállt a kangörcs...
2013. ápr. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!