Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi volt életetek legcikisebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt életetek legcikisebb randiján?

Figyelt kérdés

Nálam konkrétan a következő volt.


Összefutottam a lánnyal, mindketten 20 évesek vagyunk. Sétáltunk, beültünk egy étterembe, és addig volt szép és jó az egész, amíg el nem kezdett beszélni az exéről.

Akkor esett le, hogy életembe nem találkoztam még ilyen buta, és sötét lánnyal.

Elmesélte, hogy még tulajdonképpen most is az exe után fut, egy gazdag pali után. A mondókájából nekem az jött le, hogy kb 2-3 havonta füttyent egyet neki az exe, a kislányt elönti a "forever love" érzés, majd ágyjelenet, utána megint nem vesz róla tudomást.

Ez a csaj a feministák rémálma lehet. Olyan durván h*lyére veszi a csajt, de ő (elmondása alapján) mindig ugrik neki, mert "jaj az igaz szerelem majd megváltoztatja".


Utána megkérdeztem, hogy ha az exe után futkos, akkor miért egyezett bele a randiba. Hát mert szeret ismerkedni új emberekkel....jajjj


Nektek volt cikis randitok? Nekem eddig ez volt a legcikisebb....soha többet :D



2013. ápr. 6. 19:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
91%

Kisvárosi gyerek vagyok, és egy nagyvárosi lánnyal ismerkedtem társkeresőn. Első randira bementem hozzá a nagyvárosba. Mivel ő volt otthon, hagytam, hogy ő navigáljon. Elindultunk sétálgatni, közben beszélgettünk. A legzajosabb, legforgalmasabb és legbüdösebb uton vitt végig. Kérdem tőle, nincs e valami parkos rész a közelben, mert én jobban szeretem a csendet, a zöld növényeket, a madárcsiripelést, stb.. Azt mondja, nem, nem, jó ez, itt van élet, itt megy a pörgés, ez a király. A zajtól háromszor kellett valamit mondania, hogy értsem is. A randi néhányadik percében leültünk valami koszos buszmegállóban. Próbáltam jó fej lenni, igyekeztem létrehozni valami érdekes beszélgetést, de a harmónia még váratott magára. Aztán egyszer csak fogja magát, és közli, hogy én olyan vagyok mint egy öregember, olyan lassan beszélek, nem pörgősen, úgy érzi velem magát, mint egy nyugdíjasotthonban, és ez nagyon idegesíti.

Na itt lefagytam, csak néztem, mint borjú az új kapura. Ilyet még sosem mondott nekem senki, pedig volt már annyi randim, hogy számát sem tudom. Néhány perc kinlódás után felálltam, hogy mennem kéne. Mi van, most menekülsz? - kérdezte. Mondom, jobb ha megyek, végülis minek idegesítselek, nem ezért jöttem, mondtam én. Láthatóan sérelmezte, hogy ott akarom hagyni, puffogott, és megvetően kérdezte, hogy - Akkor most barátok se lehetünk? . Na erre már nem feleltem, szó nélkül elfordultam, és otthagytam.

Ez történt tavaly.

31F

2013. ápr. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
90%
Ismerkedem egy lánnyal, beszélgettünk durván 2-3 hónapot msn, skype, meg hasonlók. Elhívtam randira, de ő mondta, hogy mi lenne ha nála filmeznénk. Mondom miért ne, uccu neki már rohantam is hozzájuk. Ilyen 4 emeletes bérházban laktak a másodikon. Film megy, már nézzük egy órája, elkezdünk smárolni, minden szép és jó. Egyszer csak halljuk nyílik a bejárati ajtó. Egyből elkezd kapkodni, hogy bújjak el meg izé, mert a faterja agyonver ha meglát. Á mondom nyugi, nagyfiúk/nagylányok vagyunk meg lehet ezt beszélni. 2 perc múlva konkrétan én is úgy kapkodva másztam ki a másodikról az erkélyeken keresztül. Sose felejte el a fater arcát amikor kimentem hozzá bemutatkozni :D 22/F
2013. aug. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
55%
A Tesóm munkatársai igen hülyék!! Láttak egy tök jó csajt a barátjával csókolózni..az egyik srác odamegy hozzá és azt mondja a csajnak: Azért tegnap ezt mondhattad volna!! És lelépett!! Persze nem is látta még soha a büdös életbe a csaj!! xDDD
2013. aug. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!