Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen vicces randi sztoriaito...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen vicces randi sztoriaitok vannak?

Figyelt kérdés
Ez most arról jut eszembe, hogy már kínomban röhögök: eleve nem volt nagy dobás a Valentin-napunk, de hát ugye a szex be volt tervezve. Erre, miért is ne, estére megjött a Mikulás. :D Párom nem akarta elhinni... XD Úgyhogy szex helyett mehetett a boltba tamponért.
2012. febr. 14. 18:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
elmentünk kocsikázni én meg rosszul lettem és szét hánytam az egész kocsit... :S mondtam h nem bírom a hosszú autó utakat. többet nem hívott
2012. febr. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
65%

Nekem egyszer volt egy, negatív szempontból érdekes Valentin-napom.

2005-ben történt, a 12-edik évemhez közelítettem, vagyis még nem volt komoly a kapcsolatom, csak plátói.

Vett a barátnőm nekem egy rózsaszínű plüssmackót, én először elfogadtam tőle, megköszöntem..., de percről-percre egyre jobban zavarba hozott, hogy "ilyen" ajándékot kaptam, szégyelltem magam, azonnal eltettem a hátizsákomba... és még aznap visszaadtam neki, és szakítottunk. Most kissé bánom az egészet, lassan 19 éves fejjel belegondolva.

2012. febr. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Leesett a vércukrom és nekiálltam szédülni a parkban. Vettem be gyorsan szopogatós cukorkát. Utána bementünk egy kávézóba, meghívott egy narancslére. A cukorka és a narancslé kombinációja miatt begörcsöltek a nyálmirigyeim, iszonyú fancsali képet vágtam, ráadásul kispriccelt a nyálam is.
2012. febr. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%

Kivitt kocsival a hungaroringhez,beszélgettünk,én meg hirtelen zavarba jöttem és kitört belőlem a röhögés.Fél óráig nem tudtam abbahagyni.

:D

2012. febr. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Az én sztorim kicsit más jellegű, de elég vicces.

A párommal lementünk a tópartra piknikezni, akkor 4-5 hónapja voltunk együtt. Már egy órája ott voltunk, amikor valaki elkezdte kiabálni a párom nevét. A keresztapja volt, aki nagy horgász és épp horgászott. Odamentünk hozzá, a párom bemutatott neki.

A keresztapja kitalálta, hogy fogjak egy halat. Én mondtam, hogy nem tudok horgászni, a keresztapja mondta, hogy csak kishalak jönnek, mutatta is, hogy mekkorák vannak a szákban és végül sikerült rábeszélniük.

Leültem a bot mellé és kb. 5 perc múlva kiabálnak, hogy akasszak. Megakasztottam életem első halát,(mint később kiderült)egy 13 kilós harcsát. Az akasztás után a bottal a kezembe a stégről beleestem a vízbe, de a botot "hősiesen" tartottam. A párom utánam ugrott, kivette a kezemből a botot és a keresztapjának feladta a stégre. Mi pedig visszamásztunk a stégre.

A párom keresztapjának legalább 20-25 tartott kiszedni a halat. Miután kiszedte annyit mondott, hogy legközelebb is odaülhetek a bot mellé, ha ilyen halat fogok, de csak biztonsági övvel.

Végül jól sikerült a délután, sétáltunk, leültünk egy fa alá, beszélgettünk, romantikáztunk, nevettünk az alkotásomon.

Másnap meg voltunk hívva egy harcsapaprikásra, amit a párom keresztapja főzött, aki azóta ha valahol meglát, elkezd mosolyogni és megkérdezi, hogy mikor ülök a botja mellé.

Az eset óta a páromat is elkísérem horgászni, de még nem sikerült ekkora halat fogni. A sztorit azóta is emlegetjük.

19/L

2012. febr. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Te aztán szerencsés horgász vagy. :D Szerintem aranyos történet, bár képzelem, hogy megijedhettél, mikor megrántott az a nagy hal. :D

Köszönöm a többieknek is a sztorikat!

2012. febr. 14. 19:41
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
3. vagyok. Azóta elvett feleségül :)
2012. febr. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
97%
Vőlegényemmel az első randin a Várhoz mentünk fel késő este, és a hangulat oldása miatt mindketten legurítottunk két üveg sört, szinte éhgyomorra. Nem sokon múlott, hogy mindketten összepisiljük magunk, volt egy bő fél órás hajsza mosdó után. Utána amilyen boldogan mosolyogtunk egymásra... :D
2012. febr. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
89%

5.(horgászos) vagyok

Eléggé megijedtem, azt se tudtam hirtelen mi van. Ha olyan vízbe ránt bele a hal, ahol nem ér le a lábam, akkor biztos elviszi a botot is:D

2012. febr. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom ez másnak mennyire vicces - és amikor történt éppen akkor nekem egyáltalán nem volt az -,első randink párommal, kávézás egy hangulatos kávézóban.Elmentem a mosdóba, és mivel amúgy is elég lámpalázas voltam, ami napig nem tudom hogyan, de túlhúztam a nadrágomon a cipzárat, és szétjött. Szerencsémre hosszú ingszerű ruha volt rajtam, na, gondoltam sebaj,eltakarja. Visszamentem, leültem a párom mellé, aki akkor még nem volt párom, rosszul ültem le, nem figyeltem oda, ráültem a felsőm hátuljára, és ahogy meghúztam, kipattant a gomb, és orron lőttem a meghódítani kívánt férfit.Meglepődött nem is kicsit. Ezután leborítottam magam vízzel. De,mentségemre mondva elmesélem azt is, hogy ő meg kiborította a kávéját. Hát, mit is mondjak, nem ez volt életem legjobb randija,de azóta is együtt vagyunk, és ennek már 3 éve :) Egyébként nem vagyok ilyen "szerencsétlen", ezért is gondoltam azt,hogy na, most tényleg megtaláltam életem párját, ezek "jelek" is lehetnek :)
2012. febr. 15. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!