Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A magyar lányokat nem tartom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magyar lányokat nem tartom szépnek, csak a ribancot látom bennük, ez mit jelent?

Figyelt kérdés
2009. nov. 8. 22:27
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
46%
Azért az a sok "nő" is milyen érdekes, hogy ennyire felkapja a vizet, mikor voltaképp, állításuk szerint ők nem ribócák. ;) Akinek nem inge, tudjátok. :P
2009. nov. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim válasza:

Kérdésre a válasz: azt jelenti, hogy olyan a környezeted, olyan a haveri köröd, te is olyan helyeken fordulsz meg --> sajnálatra méltó.

Szerintem ne általánosítson senki, ez egyszerűen abszurd. A magyar lányok, bizonyítottan a legszebbek közé tartoznak, természetesen ezek átlagadatok. Ha te még nem találkoztál szép magyar lánnyal/nővel nagyon tudlak sajnálni... hidd el, sok múlik rajtad is. A mai csajok sokszor azért rakják ki ami van, azért viselkednek úgy ahogy, mert azt hiszik(sokuk valóban nem intelligenciájáról híres) csak így figyelnek fel rájuk a srácok, így érhetik el a céljaikat. Ha az úgymond egyszerű, szolid lányokra buknának inkább a pasik, higyjétek el, megsokszorozódna a számuk.

17/l

2009. nov. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
74%

"Azért az a sok "nő" is milyen érdekes, hogy ennyire felkapja a vizet, mikor voltaképp, állításuk szerint ők nem ribócák. ;) Akinek nem inge, tudjátok. :P"


Állításotok szerint? Ez alatt mit értesz? Már csak ha a kérdést megnézed, ott is az összes magyar lány van lerib@ancozva!

2009. nov. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
40%
Eggyetértek bár én 80%rib****fertőzést észleltem undorító stilussal agyonsminkelve ugy h a sminktől még rondább feszünlős leopárd pöttyös naci uramisten hova süllyedtünk LÁNYOK NE BA******FEL AGYILAG!!!!!!!!!!!A fiuk nem a ri*****szeretik hanem a kiba**** normál átlagot a rib****ket haggyuk meg a bulikra hogy kihasználhasssuk őket jól meg****uk és otthaggyuk a francba mást nemis érdemelnek ugyanmár! pedig én pozitívan látom a dolgokat +.+!!!
2009. nov. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
39%

01.11

Ez bazinagy kamu

figyeljélmár rohadtul nem felszáll a buszra eggy gyöngyszem szöszi csaj eggymagába..haja kieresztve smink szinte nuku..feszülős farmer:DxDaz nálam favorit.sportcipő stb..csak nem magassarkú mert az überku***s sugározzon belőle az h nem buta mint a legtőbb rib****

17/F

2009. nov. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
60%

Szerinted a kinézet miatt lesz valaki buta? Az intelligencia az emberek megnyilvánulásaiból is látszanak. Például ha nem minden második szavuk ribanc, vagy krva az már egy jó jel.


Csak az szidja a nőket aki frusztrált és nincs kibékülve önmagával. A természet azért teremtett nekünk nőket, hogy örömünk legyen bennük. Ha ez nem tetszik, akkor el lehet menni szobára a haverokkal... :D

19/F

2009. nov. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
46%

Ugyan 20.39 hadtudjam már...van Osztálytársam is akit elég közelről ismerek és már ha ránézek elokádom magam ráadásul szörnyen bunkó és buta is bejön és papagáj hangokat ad ki a rágó majdnem kiesik a szájából stbb elképzrlheted csak leáltalánosítottam amugymeg én nem magambol indulok ki mert mostis van barátnőm szerény,rendes és szeret engem ráadásúl gyönyörű..szóval számomra ő az igazi a többi nemérdekel de azért jó tudni hol áll a mai világ.

17/F

2009. nov. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
60%

Felmerül a kérdés, hogy mit jelent a buta. Ha helyesírásról van szó, akkor te nagyon buta vagy, ha matekról, akkor én vagyok az, ha történelemről akkor nagyon sok lány, de mindenkinek vannak erősségei. Mindenki másból jó.


Az sem buta aki elmegy a diszkóba és csak dugni akar, neki mindössze az az értékrendje. (De ez is csak a lányok 10%-a. Az közel sem elég, hogy leribancozzunk egy népcsoportot) Ehhez másnak nincsen köze, ha valaki ennyire ellenzi az inkább nézzen magába, hogy miért. Általában az szokta, akinek nem jut senki az ellenkező nemből...

2009. nov. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
68%
11:39-nek! Voltál te már Romániában? Láttál te már igazi román nőket, lányokat? Előbb győződj meg magad arról, hogy milyenek is valójában azok, akiket annyira lenézel. Köztudott, hogy a román lányok nagyon csinosak, ápoltak, jól öltözöttek, a legújabb divat szerint öltözködnek! Ott nem fordulhat elő zsíros haj, igénytelenség, diszharmónia az öltözködésben, ami sajnos Magyarországon eléggé elterjedt! Sőt a túlsúly is igen ritka, tehát rendkívül nehéz lenne felvenni velük a versenyt! és arcra is szépek, nem csak átlagoska, vagy helyesek, hanem leginkább feltűnően szépek, én is láttam, nem egy (nagy) városban (is) jártam! Ez a borzasztó, hogy idejönnek Romániából a legalja segédmunkások, akik ráadásul szinte mind roma származásúak, és a magyar nép ezzel általánosítja a románokat! Világjárás, emberek, nézzetek szét, tágítsátok a látókörötöket, beszélgessetek minél több nemzet gyermekeivel, ne húzzátok senkire ostoba sztereotípiákat.
2009. dec. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim válasza:
39%

Teljesen jogos a kérdésfeltevés, és sajnos rengeteg megfigyelés, tapasztalat alapján azt kell mondjam, hogy a magyar csajok Európa egyik legrib@ncabb fajtája. A magyar pasikról is szólhatnék, (sajnos) nem fikázásból mondom ezt a csajokra, de most a csajok a téma és ezek a puszta tények.

Talán még a cseh és ukrán csajok vannak a magyar csajokkal hasonló szinten.

Éltem is külföldön, meg sok országban megfordulok, sokakkal kerültem közelebbi ismeretségbe és az a lesújtó kép, hogy a mi csajaink sajnos e negatívumban viszik a prímet.

Nem mondom, hogy nem szépek a magyar csajok, bár bennem rég megdőlt az átlagon felüli szépségükről alkotott hazai mítosz is. Csak ki kell látogatni bármelyik irányba az országból, eszméletlen mennyiségű jócsajt látni, meggyőződésem szerint többet is mint itthon.

De sehol nem látok annyira rib@ncos öltözködést amit idehaza. Egyszerűen máshol ennek a qrvás megjelenésnek nincs kultúrája. Anélkül is nagyon szexin néznek ki, de ami idehaza megy az szerintem már durva. Sajnos ez a helyzet, az elmúlt 20 év ezt termelte ki magából. Ez lett a magyar mentalitás...

2010. jan. 29. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!