Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A magyar lányokat nem tartom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magyar lányokat nem tartom szépnek, csak a ribancot látom bennük, ez mit jelent?

Figyelt kérdés
2009. nov. 8. 22:27
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
90%
23:04 nek igaza van abban hogy a férfiak azt veszik észre aki már eleve ilyen csicsás pics@s ruhába van és az egyszerűeket nem. Azokra értik azt hogy "minden nő a legizmosabb legsármosabb pasit akarja" Ők meg a leg szexiseb nőt akarják és az fáj nekik hogy nem áll le velük csak a jó pasikkal és ezért is ribncoznak. A másik meg a fiatalságukat sirató huszonévesen még mindig lányok. Akik irigyek.
2009. nov. 9. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
100%

én nekem nincs ribancos külsőm, soha nemis volt.

de a pasik mégis felfigyelnek rám, mondhatni viszonylag sokszor. pedig se nem hordok magassarkút, se nincsen D-s mellem, szoknyát eleve nemhordok, és a hasig dekoltált felsők sem az én világom. nincs platinaszőke hajam, nincsrajtam tonna vakolat, nem sipitozok a csajokkal az utcán, vagy egy üzletben, egyszerűen nincsen bennem semmi ami pi-csás lenne, mégis észrevesznek a pasik, mondhatni viszonylag sokan (eztmár írtam asszem, pont ugyanígy:D)

na ezt azért írtam le, mert valaki aztírta h a pasik csak a pi-csákat veszik észre. ez téves. azilyen kis nyomi pasik, akik mindenképpen valami "mutatós" csajt akarnak maguk mellé, vagycsak egy jól dugható nőt szeretnének, azoknak télleg a pi-csák kellenek. de azt meg ne sajnáljátok, hogyha ők nemvesznek titeket észre.

a másik pedig, hogy nem minden a külső. mint már említettem, az én külsőm nem valami figyelemfelkeltő....sztem kell h legyen benned valami plusz. és akkor nem a miniszoknyáddal, és a D-s melleiddel kell próbálkoznod, hogy észrevegyenek.

na ennyit szerettem volna.

egykis utóirat: csak félig vagyok magyar...:D

2009. nov. 9. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
34%
bárcsak mind ribanc volna.
2009. nov. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
29%

A magyar lányok többnyire dagadtak, rondák, és igénytelenek ja meg még hülyék is, amelyik meg már kinéz v.hogy az ribanc.

Kevés gyöngyszem akad a szórásban.

2009. nov. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
52%

Ennyi gyökeret... Költözzetek el. Most. Ne panaszkodjatok, ha valami nem tetszik, törődj bele vagy változtass rajta, de ez szánalmas.


Amúgy a magyar lányok ugyanolyanok, mint más átlag fehér csaj, de a mieink általában még szebbek is. Ha ennyire gond van ezzel, akkor nyomás afrika, az a nektek való. :D

2009. nov. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
60%

Miért kell ennyire általánosítani? Mert mindig vannak kivételek! Én pl. nem vagyok csúnya, sőt, átlagon felülinek mondanak és mégsem néznek ribancnak. Csinosan, de szolidan öltözködöm, mivel védőnőként dolgozom. Ha meg még csinosabban öltözöm, az csakis a párom miatt van, mert neki szeretnék tetszeni, és nem a többi olyan pasinak, akinek ilyen véleménye van a nőkről. Tisztelet a kivételnek. Ha meg így gondolkodnak egyesek akkor legyenek melegek! Arról írjatok véleményt, akit ismertek is közelről, ne pedig csak úgy!

Amúgy meg köszönet azoknak a csitriknek, akik miatt a férfiak így gondolkodnak!!!

2009. nov. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
71%

szerintem akkor költözz romániába, aztán hajsd a román nőket

aztán egészségedre

2009. nov. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
88%
Azt, hogy f@szkalap vagy. Én is alapvetően olyan vagyok, aki elég könnyen lerib@ncoz valakit, azt gondolom, sok is van belőlük, de ez nem magyar tulajdonság, másrészt pedig a lányok kb. fele normális. (fiúknál is hasonló az arány) Ha nem bírsz ilyet találni magadnak, az csak téged minősít, sry.
2009. nov. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
52%

A kérdésedre a válasz, keress egy olyan lányt aki hozzád illik. Ha te kinézetre egy kis "görény" vagy akkor ne akar über kinézetű csajt magadnak.Ha kellesz neki akkor úgyis jelzi. Ha nem akkor IJ barátocskám.

Azok rib@ncozzák le a nőket általában akik nem kapják meg az a csajt akit kiszemeltek maguknak.

Azért még nem rib@nc egy nő, mert nem akar tőled semmit.

2009. nov. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
39%
Csak megnyugtatásul közlöm azon férfiakkal,akik itt habzó szájjal szidják a nőket,hogy az ide író nőtársaim jelentős százaléka boldog párkapcsolatban él,tehát,nem,nem félünk a f....tól,ahogy valamelyik kedves hozzászóló írta.Ráadásul nem,rondák,és görények sem vagyunk.Sőt,csinosak.A ribiségtől meg sokan messze állnak.Szóval,ez a megkeseredett,nőgyűlölő lúzer pasik dumája,akiknek soha semmi nem sikerül.
2009. nov. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!