Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A magyar lányokat nem tartom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magyar lányokat nem tartom szépnek, csak a ribancot látom bennük, ez mit jelent?

Figyelt kérdés
2009. nov. 8. 22:27
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
65%
A férfiak 90%-a milyen?Erről is beszéljünk már,mert érdekelne!
2009. nov. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
22%
Hányingerem van a magyar lányoktól. :> Most már végképp. Kétszínűek, überhelyes fickó kell Nekik, minden áron, aztán sírnak, hogy kihasználják őket. Takarodjanak már. (Bocs, akit megbántottam.)
2009. nov. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
43%
Ez igy van ,ma már minden csaj csak leghumorosabb, legjoképübb, legizmosabb , legvidámabb, legvagányabb, legbátrabb, leggonoszabb srácokat kedveli.
2009. nov. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
69%

Sziasztok!

Én egy 16 éves lány vagyok, nem vagyok se riban se pláza cica..bocs ez a kettő manapség ugyan az.

Szép vagyok modelkedem s képzeljétek van barátom aki hogy is mondjam ronda ahogy a p*csák mondanák.

S nem a 90% lékunk ribi,CSak a 70% XD vannak ki vételek

s sajnos manapság öket nem veszitek észre fiúk.Szépek okosak aranyosak s téleg léteznek csak egy aproblémo h ti fiúk csak a ribancokat látjátok még abban is aki nem is az.

De ismerd meg a embert s csak utána jöhet avélemény mert ki tudja lehet h le ribancozod aztán véletlen szerüen meg ismered kiderül rendes s meg szereted.

S igenis a magyar lányok szépek!!!

2009. nov. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
73%
A magyar lányok a többi nemzethez képest igen is hogy szépek! Bár, ha Te esetleg itt többen máshogy gondolják, ám legyen! Nem vitázom Veletek...De szerintem nem kéne általánosítani, hogy a magyar lányok rib@ncok, mert akad egy-kettő aki nem az!!!!!
2009. nov. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
87%
Valóban sok a ribanc köztük, de más országokban is, sőt korábbi évszázadokban is sok volt a ribanc, csak azok titkolták, hogy ribancok. :)
2009. nov. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
100%
Én beérem egy melegszívű,értelmes sráccal is.Nagyok az igényeim,nem???Egyébként nem vagyok vasalthajú plázak..a sem,és megvetem az üresfejű,izomagyú,tetovált bohócokat,akik egy BMW-től érzik magukat többnek.Meglepő,mi?
2009. nov. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
88%

Nos. Akik nem ribancok, hanem rendes lányok, őket nem kéne bántani. Vannak ilyenek, csak nehéz megtalálni őket. Mi férfiak sem vagyunk ám sokkal jobbak. Általában pont a ribancok tetszenek nekünk is.

De ÉN például már nagyon örülnék egy olyan partnernek, akivel lehet komolyabban a kapcsolatot építeni, aki családot szeretne később, aki nem plázacica, hanem rendes, értelmes lány. Sajnos nagyon kevesen vagytok ilyenek. Azért vágynék ilyen partnerre, mert szerintem egy kapcsolat nem csak a szexről szól, a szerelemben benne van egy csomó más dolog is. Én például addig nem fekszek le egy csajjal, amíg rendesen meg nem ismertem. Lehet hogy konzervatív vagyok, de szerintem egy kapcsolat alapja a rengeteg beszélgetés, egymás megértése, egymás segítése ha baj van stb... Talán néha még romantikus is vagyok, csak a ribik erre nem igazán vevők.

Úgyhogy ha van olyan lány, aki ezeket velem együtt értékeknek tartja, nyugodtan írhat.

20/F voltam

2009. nov. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
83%

Még egy kis kiegészítő: Én tisztelem az igazi NŐKet! Akik mernek családot alapítani, gyereket vállalni, az igazi ANYÁKAT...


23:46 voltam

2009. nov. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
88%
Azt hogy nem volt még jó csajod és nem is valószínű hogy lesz. Legalábbis nagyon irigy dumának tünik a szöveged.
2009. nov. 9. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!