Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vagy én vagyok a hülye vagy ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vagy én vagyok a hülye vagy ő az érthetetlen. Ezt ki érti?

Figyelt kérdés

Helló. Ott kezdődött minden hogy 2 hete megismerkedtem egy lánnyal. Minden jól ment. Pozitivan sikerült az első találkozás amit kb úgy kell érteni,hogy nem fagyott soha le a beszélgetes,egyfolytában kacagtattam és láthatólag bejöttem neki. Vagy 3 órat töltöttünk el közösen már a legelső találkozáskor és pozitivan zártuk a dolgot.


Majd beszélgettünk telefonon mivel nem egy helyen lakunk és a telefonon is a már megszokott forgatókönyv volt : én kacagtattam ő kacagott. Mindenről képes vagyok vele beszélni ami nagyon tetszik benne és nyitott minden témára. Látszólag bejövök neki és ő is elmondta,hogy egyáltalan nem vagyok neki közömbös. Azonban a héten minden nap én hivtam és ő alig hivott....Pénteken úgy döntöttem,hogy én többet nem hivom ha ő sem hiv de lefekvés előtt felhivott és beszélgettünk kb másfél órát. Egyfolytában kacagtattam és hallatszott,hogy jól érzi magát. Szombaton találkoztunk egy találkozón de alig voltam vele...(kb 20 percet). Nem akartam folyamatosan rajta lógni és mikor vele voltam nagyjából össze vissza forgolódott meg mások is feltűnően bámultak minket és talán kicsit zavarta ez. Később leléptem majd kis idő elteltével irtam neki egy smst hogy később lépjünk le egyet sétálni dumálni de nem válaszolt habár az smst elolvasta.Majd elment a találkozórol mivel hivatalos volt egy eskűvőre. Én ott maradtam és beszélgettem más lányokkal is és majd kis idő elteltével irt egy smst hogy na becsajoztál e? Látszott kicsit zavarta a dolog de mikor ő lehetett volna velem inkább a barátaival volt és a többi fiúval lógótt. Én nem akarom erőltetni ezt a dolgot és azon a véleményen vagyok,hogy ha akart volna velem lenni akkor megtehette volna mivel csütörtökön voltam a városba ahol lakik és hivtam ki hogy találkozzunk de nem jött ki arra hivatkozva hogy majd szombaton ugyis találkozunk és nem akarja elsietni a dolgokat.Majd szombaton mint már azt mondtam alig komunikáltunk . Nem akarok magamból hülyét csinálni de fogalmam sincs mit csináljak?.... Ott volt az alkalom,hogy velem legyen mégse volt velem... Azóta pedig nem beszéltünk...Én nem fogom felhivni...egy kapcsolat nem szabad csak 1 oldalú legyen márpedig a miénk már az elején annak igérkezik szóval szerintem semmi értelme


Ti mit gondoltok erről? Hogyan csináljam tovább?


2013. szept. 29. 12:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet, h a hülye barátnői tanácsára csak túltaktikázta magát - szoktak ilyeneket csinálni, hogy eddig-meg-addig ne keresd, ne válaszolj, hadd fusson utánad, stb. -.-


A helyedben keresném még egyszer, ezt így elmondanám neki, aztán ha fontos vagy neki és érdekled, észhez tér.

Ha nem, hát ennyi.

2013. szept. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Láthatod a különbséget a kapcsolat és a kacagtatás között.
2013. szept. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hívd fel, és beszéld meg vele, ahelyett, hogy ide írod ki a kérdést.
2013. okt. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!