Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A mostani korosztály ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mostani korosztály ennyire érthetetlen, nem tudják, hogy mit is akarnak pontosan?

Figyelt kérdés
Még nem volt barátnőm, de rengeteg csajjal ismerkedtem és sokkal mai napig is jóba vagyok. Rájöttem, hogy nem velem volt a gond, hanem velük. Ugyanis vagy volt barátja az illető csajnak vagy pedig nem akart kapcsolatot, holott pedig nekem minden vágyam az lett volna. Egyedül az nyugtat meg, hogy én mindent megpróbáltam, de mindig sikerült kifognom az ilyen csajokat. Nekem muszáj négyszemközt beszélnem a csajjal, mert csak úgy tudok normálisan vele ismerkedni, a disco nem az én világom (pedig gyakorta járok különféle helyekre) nem tud vonzani az a helyzet, hogy ott a discoban felszedek valakit. Én megakarom hódítani az illetőt. Jelenleg még annyira nem zavar, hogy nem volt még barátnőm 19 évesen, mert ahogy tapasztalom a mai fiatalság, csak rövid távra tervez. Ez nagyon bosszant, mert én hoszú távra terveznék, de eddig talán 3 csajjal tudnám ezt elképzelni, de már csak egynél van esélyem, de mostanában sehogy se tudok vele találkozni, ami miatt megőrülök (pedig már 2x is randiztunk) ha jövőhéten nem tudok vele találkozni és nem tudom megcsókolni hülyét fogok kapni. Nem akarom elszalasztani ezt a lehetőséget, mert ebben a lányban megtaláltam mindent, amire szükségem van, de olyan érthetetlenül gondolkodik.(most lesz 16 éves) vagy fél tőlem vagy pedig nem akar kapcsolatot. A külsömmel szerintem nincs semi gond, legalábbis pozitív viszajelzéseket szoktam kapni. F/19
2011. nov. 20. 01:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdés?
2011. nov. 20. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mi a véleményed a mai fiatalságról, szerinted miért ennyire érthetetlenek és miért ien besz*rik, holott nagyon nagy a pofáj*k? :)
2011. nov. 20. 09:05
 3/8 anonim ***** válasza:

az a véleményem a fiatalabb korosztályról hogy inkább futó kapcsolatokba mennek bele, félnek a kötöttségektől,úgymond ki szeretnék élni magukat több pasival.Bulizni.....

21/l

2011. nov. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyon felborultak az értékrendek ebben a mai világban. Nem tudom, hogy mi a jó abban, hogy ha minden hétvégén mással smárolsz meg ilyenke. Engem úgy ahogy taszít ez az egész. Régebben úgy voltam, hogy ez a legjobb kor, amibe beleszülethettem, de ez most nagyon eltozult a fejemben. De sajnos effektíve ezt tapasztalaom a csajoknál, a pasiknál még érthető is lenne, na de a csajoknál. Nekem nem is kellene olyan barátnő, akiről tudnám, hogy ekkora R*banc, ha szabad élnem ilyen szóhasználattal. Sose volt normális ez a világ és szerintem soha nem is lesz az. :/
2011. nov. 20. 09:41
 5/8 anonim ***** válasza:

Azért mert te nem ilyen vagy. Számodra ez felfoghatatlan. Számukra nem. Kb olyan mint amikor a kocka srácnak fontos az online karaktere, kívülről meg mások körbe nevetik.


Más világ az... Ne próbáld megérteni, ne szánd de ne is helyeseld. Csak hagyd rájuk. Nem érdemes vele foglalkozni... Pláne ne alkoss véleményt úgy, hogy nem is igazán tudod milyen az.


21F

2011. nov. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Minek 15 éves kislányokkal kezdesz ki 19 éves létedre?! Utána meg itt siránkozol.
2011. nov. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De muszáj foglalkoznom ezzel a..., nem is tudom, hogy minek is nevezzem micsodával.Rendet kellene teremteni a fejekben, teljesen elkorcsosodott ez a mai világ. Úgy látszik MO még ennél is mélyebbre süllyedhet. Annyira fáj, hogy ezt kell látnom ill. tapasztalnom. Borzalmas, Borzalmas... :/ Legyenek már NORMÁLIS kapcsolatok, a fene egye meg!
2011. nov. 20. 12:55
 8/8 A kérdező kommentje:
Azért, mert az én korosztályom, hála a modern világnak az idősebb pasikra támaszkodnak.Régen úgy voltam vele, hogy ha majd én is 18-20 éves leszek, akkor simán lesz egy 15-17 éves barátnőm, de vmi megváltozott a generációban és ennek hatására teljesen átformálódott a társadalmi helyzet.
2011. nov. 20. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!