Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 16évesen nem volt még barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16évesen nem volt még barátom, nem smároltam nem hiszem, hogy gáz lenne de mi leeht a baj?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok és még nem volt barátom,nem smároltam senkivel...próbálkoztak már de valahogy midnig úgy volt vele,hogy nem engedem mert nem érzek iránta semmit,és én hiszek abban hogy csak olyannal aki megérdemli.

Ezért ha valaki járni akart/akar is megmondom neki hogy én nme viszonzom...de valahogy kedzek elbizonytalanodni abban hogy leszek szerelmes. :S

Mert szeretek fiúkkal lenni és jólesik tudni hogy szeret valaki.


2009. nov. 7. 13:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baj nincs vele. Nekem ez az időszakom 18 éves koromig tartott, amikor már nem utasítottam vissza a fiúkat, dacára, hogy én is vágytam egy kapcsolatra. Talán akkor értem meg rá.

18 évesen jöttem össze a jelenlegi párommal és egy éve élünk boldogságban, szerelemben :)

Türelem!

19/L

2009. nov. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Szerintem is türelem! El jön majd a szerelem, és sokkal jobb hogy megválogatod hogy kit teszel boldoggá.:) Így legalább kisebb az esélye annak hogy csalódsz valakiben, mint ha ha minden utadba eső fiúval kavarnál.;)
2009. nov. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Jaj baba, 16 vaaagy! 16,az nem egy korosodó 60-as!!!!! Még csak most kezdtél élni! Természetesen ne agódj, meg lesz az a szerelem:)
2009. nov. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszi :D

én is így gondoltam csak a mai világban ugye a 12évesen pasizz ígyál izé van és én télleg csak olyannal szeretnék lenni akit én is szeretek és nem kihasználni olyan csávót akinek bejövök csak azért hogy legyen valaki.

am szerintem lehet nem is vagyok érett még hozzá...nemtudom..csak fura de ezek szerint 16 évesen valaki nem érett hozzá..köszi mindenkinek:D

2009. nov. 7. 14:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Én 19 évesen csókoloztam először, az első barátommal. azota volt még egy baratom, meg egy pasi akivel csak csok volt. tudom h nem vagyok jo benne, de hidd el nem vagy lemaradva. 20/L
2009. nov. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
szerintem lapul egy kis melegség a szíved mélyén:D
2009. nov. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!