Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van vicces randis sztoritok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van vicces randis sztoritok? Furcsa figurák? Vicces szituk? Mikor már nem tudod hogy sírj vagy nevess?

Figyelt kérdés

Voltam egy randin ahol rögtön az első 20 percben megtudtam az egész kórtörténetét majd fingott egyet és közölte hogy valami fertőzése is van és az orvos megmondta hogy ne tartsa bent. Elment mosdóba de hamar vége lett a randinak mert közölte hogy kicsit be is szart és hogy fizessek aztán menjünk. És ezek után megkérdezte mikor randizunk legközelebb..


25/L


2013. szept. 25. 20:39
 1/9 anonim ***** válasza:
És randiztál még vele ezután?
2013. szept. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hogy sikerült ilyen emberrel randira menned?
2013. szept. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

kb 16 évesen volt egy csaj aki elvitt magukhoz filmezni és az anyja mondta neki hogy ugye említetted a háziállatodat ?

a csaj meg mondta hogy ne izgúljon mert szeretem az állatokat, bementem a szobájába de egy állatot nem láttam csak valami sercegő hangot hallottam leültem az ágyra és akkor láttam meg fent a sarokban egy pókfészket !

a csaj egy rohadt nagy pókot tartott terrárium nélkül.

én úgy rohantam ki a házbol hogy az anyjának vagy 2 virágját levertem ijedtemben :D


volt egy másik csaj akinek randi közben derült ki hogy fél a madaraktol séta közben a parkban beszélek neki és egyszer csak eltünt hátranéztem és megállt egy galamb miatt szegény :)

2013. szept. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az első randin a mekis kajától gyomorrontásunk lett, a másodikon majdnem elhagytam a bankkártyámat, hogy mit hoz a harmadik azt még nem tudom :D. Elüt egy tengeralattjáró.
2013. szept. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez nem feltétlenül randis, de hányt már részeg lány a szátokba?
2013. szept. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Epic! :D


Volt már olyan,hogy csak azért nem ugrottam a patakba,hazafele jövet,mert alacsony volt a víz ahhoz,hogy belefulladjak.

2013. szept. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Vakrandi volt, a barátnőm vőlegénye megesküdött ,hogy nagyon jó fej srác
2013. szept. 25. 22:45
 8/9 anonim ***** válasza:
Persze, hogy volt ilyen.
2013. szept. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Érdekes. Nekem csupa egyszerű, hétköznapi lány jutott eddig randipartnernek. Talán a legfurább közülük az volt, aki elmondta, hogy a nővére a lányokat szereti, az egyik szülője meg elég beteg, meg őmagáról is elég őszintén beszélt.

Nem tudom, hogy elhiggyem -e ezt a sok hülyébbnél hülyébb sztorit, ami kering a neten. Kezdve a Margit-szigeti zöld vakrandis kémelhárítótól, a kocsival körözünk a csaj körül és elhajtunk negyed órát sem beszélünk vele, meg fene se tudja miket még.

Szerény véleményem szerint 100-ból jó ha 1 eset van, ami ilyen gázos, de a legtöbben csak erre koncentrálnak.

Vagy koncentráljak én is a rosszra?

Akkor volt egy gázos eset a "hétköznapi" randipartnereim között. A lány mindig azt szajkózta, hogy "igaz nem látszik a műtéti hegem?" Meg "nagyon pipa vagyok ha a súlyomra célozgatnak". "Jajj, csak nehogy meglásson minket együtt sétálgatni valaki." Egyik problémájával sem volt semmi bajom. Más okok miatt nem lett belőle semmi.

Másik lány: "Vettem egy kérót. Ackilós volt." Szoar benne minden, nincs aki megcsinálja. Hónapról hónapra élek, jajj de rossz döntés volt. Valami rokon csaj is ott lakik. (Szerintem egy fityinget nem ad bele, csak élősködik. Akkor nem ilyen lenne a helyzet. Ezt nem sikerült kiderítenem, nem is nagyon akartam.) "A család mindenek előtt." "Jujj de kitolt velem az élet."

Na és? Nem voltak 100-asok a csajok. De ki az? Akkor már nem is kell randizni?

30/f

2013. szept. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!