Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most hétvégén randim lesz....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most hétvégén randim lesz. Adtok egy tanácsot ebben a helyzetben? (Részletek tehát lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Nos tehát az a helyzet,hogy kb egy hete megismertem egy lányt,és igencsak megkedveltük egymást,mikor MSN-en beszélünk akkor általában akármilyen témáról van szó mindig átkanyarodunk flörtre,és eléggé "forró" a helyzet még így virtuálisan is :):) De nem ez a lényeg.Szóval a hétvégére beszéltünk meg egy randit,és szeretnék neki valami kis apróságot vinni neki.Először virágra gondoltam,de azt mégsem szeretném a fél városon végigcipelni,mellesleg senkinek semmi köze nincs ahhoz,hogy én hova megyek :S És egy virágból már le lehet vágni..Mindegy. Tehát valami csokira gondoltam. És azt szeretném kérdezni,hogy szerintetek mi lenne ideális erre az alkalomra? Én erre gondoltam: [link]

Szerintetek ez megfelel? Vagy a doboza miatt ez már túl "erős" első randira? Köszönöm a válaszokat :)


2009. nov. 5. 21:58
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem hülyeség beállítani 1. randira egy virággal vagy egy csikival.

1. Hova tegye míg együtt vagytok?

2. Ha megeszi (a virágot) mit fogtok enni?

3. Elég jó lesz neki, hogy végre élőben is találkoztok. Ajándékozd meg egy szép mosollyal.

2009. nov. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem tök jó ötlet! A csoki az meghozza az ét-vágyat! :) Szóval nem "erős" az első randira! Csak ügyesen és hajrá! :)
2009. nov. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egyetlen száll rózsát vihetsz neki nem kell egy egész csokrot:) sok mosoly... határozottság és nyert ügyed van :D:D
2009. nov. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat! :)

Elsőnek:Egyrészt mi van akkor,hogyha esetleg ő hoz nekem valamit,én meg oda állítok üres kézzel? Ne viccelj már :) (Tudom nem túl gyakori az ilyen,de minden elképzelhető...) Másrészt pedig nekem ő még így is fontos,hogy még csak nem is találkoztunk,és ezt a szavakon kívül szeretném mással is kifejezni.Talán ez egy jó alkalom :) És végül pedig,nem igazán értem,miért kellett ilyen stílusban megírni ezt a választ :)? Elég csak a 2. pontodat elolvasni..Egyáltalán ki mondta,hogy enni is fogunk valamit :)? Mindegy,köszi szépen a választ,természetesen nem foglak lepontozni :)

2009. nov. 5. 22:28
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell a csoki. Menjetek és érezzétek jól magatokat. Köze meghívhatod valamire, de nem hinném, hogy vinned kéne. Annyit tudok még tanácsolni, hogy próbál meg nem rögtön beleszeretni, mert nagyot csalódhatsz. Friss tapasztalat.
2009. nov. 6. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

szerintem is gagyi a csoki. és szerintem se kell semmit venni. ha ő hoz valamit, hatalmas öleléssel köszönd meg.


ha meg mindenáron venni akarsz valamit, akkor vegyél egy plüss kulcstartót (mondjuk macit vagy ami tetszik). az kedves, elfér a zsebben, és ha bejön a lánynak, a kulcskarikára fűzheti.

2009. nov. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
egy üveg nutella:) engem levenne a lábamról:D
2009. nov. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

sztem 1. randira még semmit, hisz lehet be sem jöttök majd úgy kettesben személyesen 1másnak. majd ha lesz 2. randi ,mert az 1. okéra sikerült, akk mehet az ajándék:)

sztem 1.re még ne!

20/lány

2009. nov. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ja előző vook még vmi:

sa lány már minek vinne neked vmit:s sztem nem fog:) nem szokás:P


és igen sztem is 1.ranfin inkáébb hivd meg vmire, 1 italra pl. te fizess, biztos értékeli majd:)

2009. nov. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!