Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez mi a csoda ezt elég nehéz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mi a csoda ezt elég nehéz én még nem voltam ilyen helyzetben a részletek lent. Szóval ez mi?

Figyelt kérdés

Van 1 lány a suliba aki nagyon jól néz ki meg rendes meg minden az osztályból szinte már mindenki ráhajtott de mindet lepattintotta. Én nem tudom hogy van ez mert most épp van barátja és jól megvannak vele.

Viszont nekem tetszik de nem vagyok bele zúgva és nem is akarok vele járni szal több 1 barátnál de nem több annyira h barátnőm legyen ez most mi?


2010. máj. 20. 19:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Van ott több is
2010. máj. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha te nem tudod hogy mit is érzel, mi honnan tudjuk? Tisztázd magaddal a dolgot hogy akarod-e vagy sem, utána ahhoz mérten dönts.
2010. máj. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Hát akkor nézd az itteni felhozatalt:

http://www.youtube.com/watch?v=DE9IchvpOPk&translated=1


Aztán csorgasd a lányokra a nyálazatodat, aztán rájössz, hogy mennyi csoda van még az életedben.

2010. máj. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ez az, hogy kevés az önbizalmad, és tiszteletben tartod, hogy a lánynak van barátja. Ezért próbálod magaddal elhitetni, hogy ez csak barátság. De sajnos belezúgtál. Bocs, hogy ezt mondom, de másképp nem lennél ennyire összezavarodva...
2010. máj. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
jah 14/F am meg nem akarok ráhajtani de az is lehet hogy csak félek az első komolyabb kapcsolatomtól meg most nem akarom szét választani őket főleg mert ismerem a pasiját és 1 részt szarrá ver mert kigyurt menő másrészt meg tők jó fej .
2010. máj. 20. 19:56
 6/12 A kérdező kommentje:
kössz ez asszem hasznos volt... és most mit csináljak habarodjak ki belőle vagy várjam meg amíg dobja a hapsi és startoljak rá?
2010. máj. 20. 19:57
 7/12 A kérdező kommentje:
hát én nem verném fonám mert ő hamarabb és mondom h tök jó fej meg barátok is vagyunk nem nagyon csak kicsit
2010. máj. 20. 19:58
 8/12 A kérdező kommentje:
és 19:51 nem nincs jobb nála ő a legjobb a csaj a suliból főleg h kemény 140-en vagyunk és a mi osztályunkban vagyunk a legtöbben ( 19)
2010. máj. 20. 20:00
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát...ha jóban vagy a fiúval, és mivel tiszteled a kapcsolatukat, ne zavard meg szerintem. Sajnos az egyetlen választás az, hogy vársz. Tudom, keményen hangzik, de ha ő is úgy szeret, mint te őt(és jobban, mint a pasiját), akkor idővel rájön, hogy jobb veled. Úgy meg semmi értelme, ha nem úgy érez, mint te.
2010. máj. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
sztem egy picit beleszerelmesedtél... mert akkor nem itt kérdeznéd...
2010. máj. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!